Zaproszenia ślubne oraz dekoracje - jak połączyć jedno z drugim? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Zaproszenia ślubne oraz dekoracje - jak połączyć jedno z drugim?

Zaproszenia ślubne oraz dekoracje - jak połączyć jedno z drugim?
Średnio 4.67 na 3 głosów

Kiedy już znajdziemy swoje wymarzone miejsce w którym odbędzie się nasz ślub oraz wesele nasuwa się jedno jakże istotne pytanie, jak to wszystko ugryźć i od czego zacząć? DJ, fotograf, kamerzysta - baza ofert jest przeogromna. Jednych wyróżnia cena, innych jakość. Tutaj sytuacja wydaje się dość prosta i wystarczy obrać odpowiedni kompromis pomiędzy wspomnianą ceną a jakością. Zdarzenie wydaje się dużo bardziej złożone w momencie doboru odpowiednich dekoracji na ślub i wesele jak i również samych zaproszeń ślubnych. Od czego więc zacząć?

Zaczynamy od pomysłu - w czym czujemy się najlepiej

Dekoracje ślubne muszą być dobrane w sposób przemyślany. Zacznijmy więc od tego w jakim kierunku idziemy. Czy będzie to styl boho czy glamour. Wesele z dużą przestrzenią w ogrodzie, czy może skupiamy się bardziej na samej sali i jej wystroju. Jeżeli założymy, że styl w którym lepiej się odnajdziemy to boho, szukajmy ozdób ślubnych w tym kanonie. Ozdoby na wesele to przede wszystkim dekoracje stołu, pokrowce na krzesła, ozdoby sufitu, słodki oraz wiejski stół, dekoracje za parą młodą, dekoracje przed wejściem na sale. Żywe kwiaty to podstawa, w przypadku boho powinno być ich naprawdę dużo. Najlepiej sprawdzą się: eukaliptus, eustomy, jaskry i wrzosy. Juta oraz dodatki drewniane. Rekomendujemy przede wszystkim jutowy bieżnik obszywany koronką, jutowe sznurki którymi możemy ozdobić każdy nawet najdrobniejszy element, drewniane tace, winietki w kształcie drewnianych plastrów, drewniane numerki na stół, zawieszki ze sklejki mąż & żona. Są to jedynie przykłady które formują pomysł i mogą nam pomóc przy dalszych działaniach. Jeżeli mamy już zalążek naszej wizualizacji czas pomyśleć kto się tym wszystkim zajmie i ile to właściwie będzie kosztować.

Dekorujemy na własną rękę, mamy dekoratora

Ozdoby na wesele znajdziemy w wielu sklepach internetowych jak i również w sklepach stacjonarnych. Jednym z takim sklepów który wyciąga do nas pomocną dłoń jest sklep z dekoracjami na ślub Happenings.pl. Oferta jest na tyle szeroka, że znajdziemy na ich domenie wszystko od półproduktów do gotowych wzorów. Masa kolorów i dodatków. Banery, girlandy, balony również te pompowane helem, kryształki, materiały typu tiul i organza, tuby konfetti, serpentyny, świeczniki, obrusy, itd. Akcesoria ślubne które nam oferują w zupełności wystarczą żeby przystroić salę. Zabieg dekorowania na własną rękę polecamy w momencie:

  1. Jeżeli mamy kogoś kto posiada lub sami posiadamy odpowiednie zdolności manualne przy tworzeniu a nasza kreatywność jest nieprzeciętna.
  2. Posiadamy czas i chęci do szukania inspiracji oraz doboru odpowiednich dekoracji.
  3. Nasz budżet jest ograniczony.

W przypadku dekoratora powyższy splot jest odwrotny. Nie mamy zdolności manualnych oraz nie mamy nikogo w pobliżu kto takie posiada, nasz czas jest na wagę złota, zmieścimy się z ceną za dekoratora w naszym budżecie. O jakich kwotach mowa? Powinniśmy liczyć od 2 500zł w górę.

Zaproszenia weselne a dekoracje

Jak się mają zaproszenia ślubne do dekoracji? Możemy całość dopasować charakterem, wbrew pozorom jest to całkiem proste. Zaproszenia na ślub mogą być rustykalne w podobnym wzorze i odcieniach jak nasze dekoracje. Dodatkowo warto mieć na uwadze winietki, zawieszki na alkohol, wkładki, dopasowane do naszych zaproszeń. Jak więc widzimy wszystko co nas otacza łączy się w całość. Jakie powinny być zaproszenia weselne? Podobnie jak w przypadku dekorowania sali, szukając czegoś w stylu glamour starajmy się znaleźć kolory metalizowane złote, srebrne, różowo-złote (rose gold). Polecamy przede wszystkim zaproszenia K4 z RSVP i złotą kopertą. Obieramy trend jako boho? wpiszmy w wyszukiwarkę zaproszenia ślubne rustykalne, vintage lub boho. Na pewno znajdziemy coś dla siebie. Wyróżnikem zaproszeń tego typu są pastelowo odcienie. Również tutaj zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu Happenings.pl. Wszystko znajdziecie w jednym miejscu a cena jest dobrana w parze z jakością. Co najważniejsze, zaproszenia są ich własnego autorstwa! Także macie pewność unikalnych i wyjątkowych wzorów.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: