Sale Weselne Lublin Wesele i Ślub z weselicho.net

Sale Weselne Lublin

Aby zapewnić komfort sobie oraz swoim gościom, wybierzcie najlepszą salę weselną z Lublina i okolicy. Przeszukajcie katalog i odnajdźcie lokal, w którym wspólnie z najbliższymi będziecie celebrować Waszą miłość. Może to będzie hotel lub restauracja w sercu miasta, a może dom weselny przy wiejskiej drodze? Wiele sal weselnych z Lublina i okolicy posiada też miejsca noclegowe - nie zapomnijcie o to zapytać? Wybór jest ogromny, z pewnością znajdziecie idealne rozwiązanie na Wasze wesele.

Dodaj swoją firmę do katalogu

RAJT hale namiotowe i wyposażenie  Warszawa - działamy też na terenie Lublina
RAJT hale namiotowe i wyposażenie Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Warszawa - działamy też na terenie Lublina

Jesteśmy producentem hal namiotowych, namiotów i wyposażenia. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych, m.in. ślubów i wesel, w których mamy ogromne doświadczenie. Na takie okazje proponujemy wynajem namiotów weselnych wraz z pełnym wyposażeniem. Nie ma dla nas trudnych i niemożliwych do wykonania realizacji ;) Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami. Działamy na terenie całej Polsce, zapraszamy!

Zacisze Dom Weselny  Tomaszów Lubelski - działamy też na terenie Lublina
Zacisze Dom Weselny
Tomaszów Lubelski - działamy też na terenie Lublina

Dom Weselny Zacisze jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w organizowaniu imprez: - weselnych - rodzinnych (chrzciny, komunie) - spotkań integracyjnych dla firm - studniówek - sylwestra

Zajazd Uroczysko  Sitaniec-Wolica - działamy też na terenie Lublina
Zajazd Uroczysko
Sitaniec-Wolica - działamy też na terenie Lublina

Zajazd Uroczysko ulokowany jest przy wjeździe do Zamościa od strony Lublina. Przyciąga charakterystyczną architekturą oraz historią swojej lokalizacji. W XVI wieku wykorzystując wzniesienie terenu otoczone lasami, wybudowano Zajazd. Od początku prowadzili go krewni zarządcy miasta Zamość. Zajazd przyjmował gości dając im możliwość odpoczynku i wytchnienia po podróży i nabrania sił przed wjazdem do Zamościa. Gośćmi w Zajeździe w Sitańcu byli magnaci, hrabiowie, dostojnicy państwowi oraz co najważniejsze władcy i królowie. I tak w roku 1634 Tomasz Zamoyski pospieszył do Sitańca aby z honorami przywitać w Zajeździe króla Władysława IV. Zajazd Uroczysko czując się spadkobiercą dobrej, szlachetnej tradycji, przygotowany jest na przyjęcie gości, serwując kuchnię staropolską oraz kuchnię europejską. Dysponujemy klimatyzowanymi salami: restauracyjną i konferencyjną, łącznie na 120 osób. Cieszymy się ze współpracy z najlepszymi zespołami wokalno-muzycznymi oraz profesjonalnymi kamerzystami. Zabawa w Uroczysku staje się niezapomnianym przeżyciem. Przy Zajeździe mamy parking na 20 pojazdów, jest także możliwość korzystania z garażu zamkniętego.

Reklama
Klub Ibis Opatów - wynajem organizacja   Ostrowiec Świętokrzyski - działamy też na terenie Lublina
Klub Ibis Opatów - wynajem organizacja
Ostrowiec Świętokrzyski - działamy też na terenie Lublina

Klub Ibis w centrum Opatowa - woj. świętokrzyskie. Wynajmujemy salę pod wesela do własnej organizacji . Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe od A do Z. Istnieje możliwość wynajmu sali na bankiety, szkolenia i inne.

Restauracja u Schabińskiej  Jasło - działamy też na terenie Lublina
Restauracja u Schabińskiej
Jasło - działamy też na terenie Lublina

Perła Jasło Restauracja ,,u Schabińskiej'' to miejsce w którym warto zorganizować każde przyjęcie, bankiet czy imprezę okolicznościową. Duże znaczenie ma dla nas smak, świeżość, estetyka serwowanych potraw jak i dekoracja stołów. Oryginalna aranżacja wnętrz stanowi doskonałą oprawę każdej uroczystości i dodaje jej szczególnego uroku. Dla gości oferujemy również bardzo komfortowe pokoje hotelowe.

Hotel Przystań Lublin  Lublin
Hotel Przystań Lublin
Lublin

Nasz Hotel to miejsce na idealną imprezę ślubną. Jeżeli szukasz hotelu i restauracji na zorganizowanie swojej idealnej imprezy, zapraszamy do kontaktu.

Młody Mistrz   - działamy też na terenie Lublina
Młody Mistrz
- działamy też na terenie Lublina

ORGANIZACJA przyjęć weselnych, komunijnych i innych imprez okolicznościowych. Atrakcyjna okolica, noclegi, dodatkowe atrakcje: grill, wypieki z pieca chlebowego, karczma i inne