Videofilmowanie Ślubów i Wesel Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Sukienki na wesele dla puszystych – piękne i stylowe
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Videofilmowanie Ślubów i Wesel

Przejrzycie ofertę profesjonalnych usługodawców z Waszej okolicy. Pozwólcie sobie na fantastyczną pamiątkę: nieważne, czy chcecie otrzymać długi film z całej imprezy, czy też teledysk ślubny z najważniejszymi momentami tego dnia. Postawcie na profesjonalne videofilmowanie ślubu i wesela. Efekt może Was zachwycić.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Miraż Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane

Chcesz utrwalić wyjątkową chwilę jaką jest Twój ślub, lub ślub twojego dziecka, chrześniaków, wnuków czy też bliskich Ci osób...? Fotografia i videofilmowanie jest naszą pasją a dzięki naszym doświadczeniom w tej dziedzinie stworzymy pamiątkę wyjątkowych chwil jakie są Państwa udziałem. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce.

[więcej]
Zasięg działalności: Wadowice, małopolskie

Multimedia Studio Bydgoszcz Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane

Wideofilmowanie wesel, ślubów. Najwyższej jakości kamery fullHD Sony PMW-EX1. Najlepszej jakości sprzęt audio, oświoetlenie i statywy oraz stedicamy. DVD i Bluray, super nowoczesne i dopracowane projekty. Mamy duże doświadczenie i umiejętności. Pracujemy w TVP.

[więcej]
Zasięg działalności: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

BIBA STUDIO

Nowoczesne i dynamiczne filmy w super cenie! Oferujemy szeroki zestaw usług w zakresie produkcji i postprodukcji filmowej. Stawiamy na kreatywne zdjęcia i nowoczesny montaż. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam spojrzeć na film z zupełnie innej perspektywy.

[więcej]
Zasięg działalności: Oświęcim, małopolskie
Reklama

Studio VIDEO-BOX Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane

Witam Państwa. Moją firmę zajmującą się profesjonalnym filmowaniem prowadzę od ponad 20 lat. Filmuję wszelkie uroczystości rodzinne, jak również zajmuję się reklamą TV, produkcją filmów promocyjnych. Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie w formacie Full HD. Przed przystąpieniem do filmowania zawsze ustalam z klientem scenariusz uroczystości aby spełnić wszelkie stawiane przez Państwa oczekiwania. Proponowana długość filmu po montażu zależy również od Państwa wyboru, przykładowy film z uroczystości ślubnych może trwać od 60 do 180 minut. Cena podana w ofercie jest ceną obejmującą finalny materiał nagrany na nośnikach Blu-Ray w ilości 5 sztuk z nadrukiem w ekskluzywnych opakowaniach (kolor do wyboru przez klienta z oferty) oraz 20 kpl na płytach DVD także z nadrukiem i w standardowym opakowaniu. Na Państwa życzenie cena za usługę może ulec zmniejszeniu w przypadku ograniczenia ilości kopii Blu-Ray 1 szt. oraz 3 kpl DVD. Każda następna kopia 50 zł, jak w innych konkurencyjnych firmach. Kwota 200 zł jest (zadatkiem) za rezerwację terminu po podpisaniu uowy. Stawiam na jakość.

[więcej]
Zasięg działalności: Kołobrzeg, zachodnio-pomorskie

VIDEO ZOOM Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane

Firma Video ZOOM powstała w 1997 roku. Bardzo cenimy sobie współpracę i zaufanie jakim nas Państwo darzą przez te wszystkie lata. Wysoka jakość i przystępne ceny naszych usług są gwarancją Waszego zadowolenia. Traktujemy naszą pracę z pasją i staramy się sprostać wszystkim wyzwaniom postawionym przez klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie i dołącz do grona klientów którzy już wybrali.

[więcej]
Zasięg działalności: Kluczbork, opolskie

Wideo Foto Józef Zawadzki

Filmowanie z dołu i góry. Fotografia z dołu i góry.

[więcej]
Zasięg działalności: Krosno Odrzańskie, lubuskie
Reklama

RabStudio

Reportaż z domu Pary Młodej, Filmowanie w kościele, Filmowanie w Urzędzie Stanu Cywilnego, Wideo z przyjęcia weselnego, Film w jakości 4k, Film w jakości HD, Nagranie z kilku kamer, Teledysk ślubny, Dron
Zasięg działalności: Olesno, opolskie

Videofilmowanie i fotografia wszelkich uroczystości Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane

Nasza firma specjalizuje sie w wideofilmowaniu oraz fotografii wszelkich uroczystości

[więcej]
Zasięg działalności: Międzyrzecz, lubuskie

videofilmstudio

Twoje wspomnienia - nasza pasja! Pozostawimy w Twojej pamięci najpiękniejsze lecz jakże ulotne chwile. Chrzciny, komunia, studniówka, ślub, wesele, rocznica. Będziemy z Wami z kamerą i aparatem wszędzie, gdzie nas zaprosicie. Dyskretnie...Niebanalnie...Z uśmiechem... Film, fotografia przede wszystkim dla Ciebie. Przyjdź, zadzwoń... Porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i o naszych pomysłach.

[więcej]
Zasięg działalności: Konstantynów Łódzki, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Wybierz region


Videofilmowanie Ślubów i Wesel w mieście:

Aleksandrów Kujawski, Warszawa, Otwock, Częstochowa, Kraków, Katowice, Bytom, Wieliczka, Białobrzegi, Łódź,

Tagi:

Videofilmowanie ślubów i wesel, reportaże, plenery, filmy dvd