Videofilmowanie Ślubów i Wesel Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Videofilmowanie Ślubów i Wesel

Przejrzycie ofertę profesjonalnych usługodawców z Waszej okolicy. Pozwólcie sobie na fantastyczną pamiątkę: nieważne, czy chcecie otrzymać długi film z całej imprezy, czy też teledysk ślubny z najważniejszymi momentami tego dnia. Postawcie na profesjonalne videofilmowanie ślubu i wesela. Efekt może Was zachwycić.

Dodaj swoją firmę do katalogu

StudioWizard

Jesteśmy do Państwa dyspozycji by uwiecznić na zawsze Najważniejsze chwile Waszego Życia. Nasze pełne zaangażowanie i profesjonalizm są gwarantem Waszej satysfakcji a nasze doświadczenie i najwyższej jakości sprzęt sprawią, że przygotowany przez nas materiał pozostanie dla Was Piękną Pamiątką! Jeśli zależy Wam na dobrze zrealizowanym materiale, na przemyślanych ujęciach, stabilnego prowadzenia kamery, poprawnym kadrowaniu, wysokiej jakości dźwięku i dynamicznym montażu który nie zamieni Waszego filmu w telenowele trwającą godzinami, zapraszamy do Nas! Film zawiera interaktywne animowane menu stworzone specjalnie dla danej Pary Młodej oraz zaprojektowaną okładkę i nadruk na płycie. Para Młoda ma możliwość wyboru podkładów muzycznych do wybranych elementów filmu jak również wzbogacenia go przez różne dodatki znajdujące się w ofercie. Wszystkie szczegóły ustalane są z parą Młodą na spotkaniu lub później droga mailową. Realizujemy teledyski plenerowe, dynamiczne klipy z ujęciami zabawy weslnej które mogą być później uzupełnieniem filmu, także klipy pokazujące najważniejsze elementy z całego dnia Ślubu, które w łatwy sposób można przesyłać mailem lub zamieszczać na portalach społecznościowych.

[więcej]
Zasięg działalności: Warszawa, mazowieckie

Foto-Video "WIOLRAF"

Jak wygląda przykładowy film; Płyta DVD z uroczystości weselnej składa się z krótkiego wstępu wprowadzającego (zdjęcia z dzieciństwa), przygotowania (możliwość nagrania wizyty u fryzjera, kosmetyczki), ubieranie Pana Młodego, Pani Młodej, wyjście z domu, błogosławieństwo, uroczysty przejazd samochodem, kościelna ceremonia zaślubin, zabawa weselna i plener (w dniu ślubu lub innym terminie uzgodnionym z Parą Młodą), oczepiny oraz zakończenia do około pierwszej godziny. Film możemy zakończyć kilkuminutowym teledyskiem, zawierającym krótkie, kilkunastosekundowe fragmenty całego filmu z odpowiednim podkładem muzycznym. W pakiecie Państwo Młodzi otrzymują pięć kompletów DVD w ekskluzywnych opakowaniach lub etui ze zdjęciem z Waszej uroczystości. Jeden komplet zawiera do czterech godzin zmontowanego filmu tj. cztery płyty DVD z eleganckim nadrukiem z możliwością wydłużenia czasu filmu. Istnieje możliwość dla nielubiących siedzenia długo przed telewizorem zmontowania najciekawszych momentów uroczystości w obszernym skrócie około jednej godziny filmu. Epizody filmowe - zamawiając film ślubny mogą być Państwo pewni, że postaramy się zrobić wszystko, by byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Każdej parze proponujemy nagranie epizodu filmowego. Może to być np. romantyczny spacer w plenerze, humorystycznie przedstawiona noc poślubna czy śmieszny kilkuminutowy film z udziałem Państwa Młodych.

[więcej]
Zasięg działalności: Brzezna, małopolskie

Foto-Video Studio K. Czarnecki

Foto - Video Studio Kazimierz Czarnecki istnieje na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie, uwieczniliśmy najpiękniejsze momenty w życiu wielu Par Młodych. Filmując oraz fotografując staramy się, oprócz uwiecznienia ludzi, pokazać również ich emocję, niepohamowane uczucia szczęścia czy wzruszeń... Pakiet foto + wideo w specjalnej promocyjnej cenie!!! zadzwoń i dowiedz się więcej :)

[więcej]
Zasięg działalności: Pruszcz Gdański, pomorskie
Reklama

VIDEO ZOOM

Firma Video ZOOM powstała w 1997 roku. Bardzo cenimy sobie współpracę i zaufanie jakim nas Państwo darzą przez te wszystkie lata. Wysoka jakość i przystępne ceny naszych usług są gwarancją Waszego zadowolenia. Traktujemy naszą pracę z pasją i staramy się sprostać wszystkim wyzwaniom postawionym przez klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie i dołącz do grona klientów którzy już wybrali.

[więcej]
Zasięg działalności: Kluczbork, opolskie

RAW CAMERA

Firma RAW CAMERA oferuje usługi w zakresie wideofilmowania imprez okolicznościowych (śluby/wesela, urodziny, komunie, chrzciny). Używamy kamery 4K aby zapewnić Państwu najlepszej jakości nagranie oraz jesteśmy w stanie użyć stabilizacji obrazu (gimbal DJI Ronin) dla zapewnienia łagodne ujęcia dodające elegancji. Gotowy film mieści się w eleganckim opakowaniu. Otrzymują Państwo dwie kopie DVD oraz specjalnie zaprojektowany pendrive w gustownym opakowaniu i to wszystko w jakości HD lub 4K

[więcej]
Zasięg działalności: Łódź, łódzkie

Italian Foto Style

Firma Italian Foto Style zajmuje się profesjonalnym videofilmowaniem, zdjęciami reportażowymi w kościołach i na weselu, fotografią artystyczną w plenerze oraz studio. Wykonujemy ekskluzywne FOTOKSIĄŻKI. Nasze filmy wyróżniają sie intetresującym nagraniem oraz montażem, odpowiednio dobranym podkładem muzycznym oraz najwyższą jakością HD na Blu Ray. Zapraszamy do siedziby naszej firmy, gdzie na zywo można obejzeć nasze przykładowe prace. Jesteśmy przekonani, że profesjonalny sprzęt połączony z naszą pomysłowością i podejsciem do klienta mogą zadowolić każdego.

[więcej]
Zasięg działalności: Piastów (wieś, pow. radomski), mazowieckie

AmaR

Film ze ślubu i wesela w konwencji reportażu. Profesjonalne kamery i studio montażowe. Nasze filmy to nie tylko dokumenty z wydarzeń - to również uczucia i emocje jakie towarzyszyły tym wydarzeniom. One są tutaj najważniejsze, a jednocześnie najbardziej ulotne. Staramy się, by realizacje były zgodne z zasadami realizacji telewizyjnych, pokazujemy dużo detali i montujemy ciekawy materiał bez dłużyzn. Nie istnieje dla nas film w planie ogólnym, staramy się uchwycić wszystkie istotne detale, twarze ukazujące emocje i wiele drobiazgów, które dają obraz całości. Nasze filmy są dla Was - możecie sami zaproponować muzykę, która będzie tłem filmu, wskazać nam czego oczekujecie od filmu, a my dostosujemy się i przekażemy Wam film szyty na miarę - taki jakiego oczekujecie. Zapraszamy do nas na obejrzenie fragmentów naszych filmów!

[więcej]
Zasięg działalności: Warszawa, mazowieckie
Reklama

Niewinni czarodzieje

Dwójka operatorów dyskretnie i nie ingerując w przebieg wydarzeń zarejestruje kadry składające się na niezwykły film ślubny. Możesz spać spokojnie, Twój film weselny zostanie wyprodukowany według najwyższych standardów. Tworzymy dla par, które cenią filmy eleganckie, współczesne i stylowe. Możecie być pewni, że nasz profesjonalizm, wykształcenie filmowe i doświadczenie pozwolą uchwycić wszystkie magiczne chwile.

[więcej]
Zasięg działalności: Warszawa, mazowieckie

" Darek " Videofilm

Całe nasze życie, to sprawy mniej, lub bardziej ważne. Są też chwile zdecydowanie najważniejsze i niepowtarzalne. Chwile, które wzruszają, budują, dają sens i uczą. Niestety nie trwają one wiecznie, chociaż byłoby to piękne. Pozwalamy Wam cieszyć się ich wszystkimi smakami. My w tym czasie, w niekonwencjonalnej aranżacji, ale i w tradycyjnym stylu utrwalimy je tylko dla Was. Podarujcie sobie słońce w pochmurny dzień i uśmiech w ciężkiej chwili. Bliskim dajcie radość zachowaną na zawsze, a znajomym uśmiech kiełkującego szczęścia. Wasze życie i Wasze emocje są dla nas najważniejsze. "Nasz profesjonalizm gwarancją waszej satysfakcji".

[więcej]
Zasięg działalności: Chrzanów, świętokrzyskie

FOTO VISION

1 Filmowanie proste i tanie za pomocą jednej kamery cena od 900 zł 2 FIlmowanie zaawansowane z wykorzystaniem 2 kamer. 3 Filmowanie lustrzankami 4 Dron 5 Kran kamerowy 4 m. z glowicą sterowaną elektronicznie Więcej filmów na stronie Poważnym błędem jaki popełniają przyszli nowożeńcy jest dokonywanie ocen filmu na podstawie teledysków, Aby miec obiektywne spojrzenie należy obejrzeć dłuższe fragmenty filmu a nie teledyski w internecie.

[więcej]
Zasięg działalności: Zamość, lubelskie