Videofilmowanie Ślubów i Wesel Kraków Wesele i Ślub z weselicho.net

Videofilmowanie Ślubów i Wesel Kraków

Przejrzycie ofertę profesjonalnych usługodawców z Waszej okolicy. Pozwólcie sobie na fantastyczną pamiątkę: nieważne, czy chcecie otrzymać długi film z całej imprezy, czy też teledysk ślubny z najważniejszymi momentami tego dnia. Postawcie na profesjonalne videofilmowanie ślubu i wesela z Krakowa i okolicy. Efekt może Was zachwycić.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Adanti Studio film i fotografia ślubna Częstochowa - działamy też na terenie Krakowa
Adanti Studio film i fotografia ślubna Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Częstochowa - działamy też na terenie Krakowa

W miesiącach od listopada do kwietnia na każde zlecenie foto+video udzielamy rabatu! Na wesela realizowane w dniach poniedziałek - piątek udzielamy rabatu! Filmy rejestrujemy w technologii Full HD 1920x1080 oraz na życzenie 4K. Do rejestracji dźwięku stosujemy mikrofony o charakterystyce dookólnej lub kierunkowej, dobieranej w zależności od rodzaju i miejsca nagrania. Dla uzyskania lepszej jakości ścieżki muzycznej stosujemy rejestrator dźwięku.

Chris Studio Andrychów - działamy też na terenie Krakowa
Chris Studio Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Andrychów - działamy też na terenie Krakowa

Filmowanie oraz fotografia ślubna w pakiecie lub osobno. Działamy w Małopolsce i Śląsku Zapraszamy do Współpracy !!! Chris Studio - Zapisujemy Wasze wspomnienia Film od 2600zł ( dwóch operatorów ) Foto od 1800zł Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziecie pełną ofertę

Kamil Andrzejkowicz Fotografia i Film Sieradz - działamy też na terenie Krakowa
Kamil Andrzejkowicz Fotografia i Film Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Sieradz - działamy też na terenie Krakowa

Pojawiam się wszędzie tam, gdzie mogę opowiedzieć niepowtarzalną historię o miłości. Staram się tworzyć filmy wykorzystując nowoczesne technologie, natomiast zawsze mam na uwadze ich ponadczasowość. Film i zdjęcia ślubu muszą być dobre dzisiaj jak i za 20 lat. Unikam kiczu. Działam głównie w rejonie Sieradza, Wielunia i Częstochowy. Natomiast dojadę w każde miejsce na terenie Polski. Pakiety foto już od 1500 zł. Pakiety filmowe już od 2200 zł.

Reklama
Mediamax Videofilmowanie Fotografia Dron Dębica - działamy też na terenie Krakowa
Mediamax Videofilmowanie Fotografia Dron Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Dębica - działamy też na terenie Krakowa

Dwóch operatorów kamer, fotograf, dron,kreatywne filmy ślubne w nowoczesnym wykonaniu,dynamiczny montaż, ujęcia z drona. Niezwykłe ujęcia w jakości 4K z platformy stabilizującej drgania. Dźwięk rejestrowany z wykorzystaniem rekorderów, pozwalający na uzyskanie doskonałego brzmienia.Pracujemy na sprzęcie pozwalającym uzyskać kinowy efekt wizualny, stosowany w wysokobudżetowych produkcjach.

STUDIO FOTO-VIDEO - DRON Tarnobrzeg - działamy też na terenie Krakowa
STUDIO FOTO-VIDEO - DRON
Tarnobrzeg - działamy też na terenie Krakowa

Uroczystość ślubna jest niepowtarzalna , pełna uniesień , szczęścia i radości. Od Was zależy komu powierzycie zadanie uwiecznienia pamiątki na całe życie. Profesjonalizm i kilkunastoletnie doświadczenie, wyczucie chwili czyni nasze prace, pracami interesującymi i ciekawymi, a co najważniejsze satysfakcjonującymi dla klienta. Postaramy się dopasować do każdego zadania, jakie przed nami postawicie. Jesteśmy solidni i zawsze szczerze przykładamy się do pracy jaką mamy do wykonania.

Lemonpic Studios  Bielsko-Biała - działamy też na terenie Krakowa
Lemonpic Studios
Bielsko-Biała - działamy też na terenie Krakowa

LEMONPIC STUDIOS - kreatywne studio filmu ślubnego, to ponad 10 lat doświadczenia na rynku filmów ślubnych. Tworzymy zgrany zespół pasjonatów realizacji filmowej zapewniając profesjonalizm, indywidualne podejście oraz nieograniczone złoża kreatywności dla każdego z naszych klientów.

PKF STUDIO - Kamerzysta i film ślubny Rzeszów - działamy też na terenie Krakowa
PKF STUDIO - Kamerzysta i film ślubny Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Rzeszów - działamy też na terenie Krakowa

Doświadczony kamerzysta posiadający bogate portfolio oferuje usługę nagrania filmu ślubnego, dodatkowo istnieje możliwość wykonania ujęć przy pomocy drona, dodanie teledysku ślubnego oraz nagranie ujęć ślubnych w plenerze.

Reklama
Bracia Kaliscy - Filmy Pełne Emocji Gorzów Wielkopolski - działamy też na terenie Krakowa
Bracia Kaliscy - Filmy Pełne Emocji Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Gorzów Wielkopolski - działamy też na terenie Krakowa

Cześć! Z tej strony Paweł i Wojtek Nasza oferta jest dla was jeśli: ✅pragniecie otrzymać klip ślubny po obejrzeniu którego poczujecie się dumni ✅ chcecie się czuć luźno i naturalnie podczas nagrań ✅ zależy wam na ujęciach z drona niczym z Hollywood ✅ szukacie wykonawców, którzy nie tylko nagrają, ale również doradzą i przedstawią swoje pomysły ✅ oczekujecie pewności tego, że wszystko zostanie nagrane w doskonałej jakości obrazu i dźwięku

RecTime Płock - działamy też na terenie Krakowa
RecTime
Płock - działamy też na terenie Krakowa

Tworzymy filmy z pasją FOTO-VIDEO - od przygotowań po oczepiny, - od 1 do 3 teledysków - do 2 Kamerzystów - 1 Fotograf - Pamiątkowy nośnik USB z filmem+2 kopie na DVD - Fotoksiążka A4 40 stron (60 obrobionych cyfrowo zdjęć) + płyta ze wszystkimi zdjęciami z Waszego dnia - Plener Foto-Video w inny dzień - Ścianka fotograficzna - Księga gości - Film i zdjęcia z lotu ptaka

Nie Lada Wesele Łódź - działamy też na terenie Krakowa
Nie Lada Wesele
Łódź - działamy też na terenie Krakowa

Jesteśmy firmą zajmująca się filmowaniem imprez okolicznościowych takich jak śluby/wesela, urodziny, komunie, chrzciny, studniówki. Nasza siedziba mieści się w Łodzi, jednakże działamy na terenie całej Polski oraz zagranicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i ofertą. W przypadku chęci współpracy prosimy o kontakt przez formularz lub telefonicznie.