Zespoły Muzyczne na Wesele Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Zespoły Muzyczne na Wesele

Uwielbiacie muzykę na żywo? Cenicie sobie mnogość instrumentów? Poszukajcie najlepszego zespołu muzycznego na wesele! Tylko najlepsza muzyka weselna oraz ludzie, którzy poprowadzą Wasze przyjęcie. Biesiada, zespół weselny, a może kwartet smyczkowy? Każda para znajdzie coś, co będzie odpowiednie dla niej samej oraz dla gości weselnych.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Zespół weselny ACCORD

Szanowni Pańswo! Nasza kreatywność, młodość, fascynacja muzyką oraz talent w połączeniu z profesjonalnym sprzętem pozwala zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi dobrane stylistycznie do charakteru imprezy oraz jej uczestników. Obsługujemy wszystkie imprezy taneczne takie jak: - wesela, - festyny, - studniówki - bale, - imprezy okolicznościowe Serdecznie zapraszamy !!!

[więcej]
Zasięg działalności: Hrubieszów, lubelskie

Zespół weselny Jazz Na Wesele

Stylowe, jazzowe WESELE dla Waszych wyjątkowych gości. Taneczny swing lat 20-tych, 30-tych, przeboje pop, soul i blues. SKŁAD PODSTAWOWY: - wokalistka - gitara jazzowa - gitara basowa/ kontrabas - perkusja - instrumenty klawiszowe/wokalista OPCJONALNIE: - saksofon

[więcej]
Zasięg działalności: Wrocław, dolnośląskie

Zespół weselny PROCEK SILESIAN BAND

Profesjonalny zespół muzyczny,zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!U nas muzyka nie zna granic - skład 3 osobowy,klawisze - perkusja - wokalistka!Na życzenie skład możemy rozszerzyć! Wieloletnie doświadczenie zagwarantuje Państwu jakość na najwyższym poziomie. Gramy repertuar z całego świata od pop do jazzu,na weselach prowadzimy wiele konkursów zabaw itp.Do naszego składu zapraszamy tylko najlepszych muzyków wg Państwa życzeń skład można rozszerzyć np o gitarzystów itp. W celu omówienia szczegółów preferujemy spotkania w naszym studiu muzycznym! ZAPRASZAMY!

[więcej]
Zasięg działalności: Katowice, śląskie
Reklama

Zespół weselny Grupa muzyczna eRTe DJ Wodzirej

Profesjonalna oprawa muzyczna imprez wszelkiego rodzaju. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie estradowe z możliwością dekoracji sali światłem. Skład 2 - osobowy: DJ - wodzirej - muzyka mechaniczna do tańca, konkursy i zabawy i biesiada na żywo - keyboard, akordeon i tambyryn. Bogaty repertuar dostosowany do rodzaju imprezy, biesiada, konkursy i inne atrakcje. Gwarantujemy dobrą zabawę do białego rana! Materiał filmowy do wglądu na miejscu.

[więcej]
Zasięg działalności: Radom, mazowieckie

Zespół weselny METEOR J.M

Oprawa muzyczna wesel,bankietów,imprez w plenerze ,okolicznościowych i wiele innych.

[więcej]
Zasięg działalności: Janów Lubelski, lubelskie, małopolskie, mazowieckie, podlaskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Zespół weselny Orfeusz Band

Nowoczesne aranżacje muzyczne w składzie dwuosobowym lub trzyosobowym wraz z dwugłosowym śpiewem i mistrzowskim graniem na żywo na instrumentach solowych (gitara solo, skrzypce, gitara basowa), wykonywane przez zawodowych muzyków. Oferta skierowana jest przede wszystkim na wesela, zabawy taneczne, bankiety, studniówki itp. Istnieje możliwość zestawiania powiększonego składu podstawowego.

[więcej]
Zasięg działalności: Wrocław, dolnośląskie

Zespół weselny REGENT

Nasz zespół? REGENT? składa się z 3 osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie muzyczne które, na bieżąco doskonalimy. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, bo kochamy to robić. Możemy sprostać każdemu rodzajowi oprawy muzycznej według wytycznych osoby zamawiającej. Gramy na imprezach weselach, zabawach, festynach, studniówkach itp. W zależności od rodzaju imprezy zapewniamy Państwu udział w konkursach i zabawach, których rodzaj można uzgodnić wcześniej. Gramy na klawiszach, saksofonie i gitarze. Większość piosenek śpiewamy na dwa głosy. Posiadamy wokal żeński i męski, co pozwala na zróżnicowanie repertuaru (disco, rock, biesiada, latynoskie, pop itd.) Dysponujemy wysokiej jakości własnym sprzętem nagłaśniającym. Posiadamy profesjonalne oświetlenie sali i sceny. Zapraszamy do współpracy!

[więcej]
Zasięg działalności: Trzcianka, wielkopolskie
Reklama

Zespół weselny MALI-BOO

MALI-BOO to profesjonalni muzycy.Jesteśmy zespołem muzycznym wykonującym muzykę z żywą sekcją rytmiczną.Naszą specjalizacją są imprezy firmowe, pikniki, bale integracyjne,festyny, imprezy promocyjne oraz wesela dla wymagających.Nasz skład podstawowy to Wokal damski oraz męski,perkusja,gitara basowa,instrumenty klawiszowe,(możliwość powiększenia składu o np.gitarę solową,saxofon. Na scenie wykorzystujemy wieloślady i samplery co powoduje doskonałe brzmienie zespołu.

[więcej]
Zasięg działalności: Sosnowiec, śląskie

Zespół weselny KOMPANIA 100% LIVE BAND

Kompania Cover Band to zespół gwarantujący obsługę muzyczną wesel zawsze na najwyższym poziomie i 100% live! W zespole gra do 7 muzyków z ponad 15 letnim doświadczeniem scenicznym, co pozwala na znakomite i stylowe odzwierciedlenie utworów w wielu różnych gatunkach muzycznych, od jazzu do rocka. WYBIERAJĄC NASZ COVER- BAND MAJĄ PAŃSTWO PEWNOŚĆ PEŁNEGO PROFESJONALIZMU, BEZSTRESOWEJ ZABAWY I ZADOWOLENIA GOŚCI Z RÓŻNYCH GRUP WIEKOWYCH!

[więcej]
Zasięg działalności: Warszawa, mazowieckie

Zespół weselny AKORD

Jesteśmy zespołem muzycznym z Poznania organizującym wszelkiego rodzaju imprezy muzyczne i taneczne. Obsługujemy wesela, zabawy, imprezy firmowe, uroczystości okolicznościowe, bankiety, dancingi, zabawy SYLWESTROWE i KARNAWAŁOWE na terenie województwa Wielkopolskiego, lecz niekoniecznie, gdyż posiadamy własny środek transportu, dzięki czemu możliwy jest dojazd także na terenie całego kraju. Wszystko jest kwestią uzgodnienia. Na weselach zapewniamy pełną oprawę muzyczną i artystyczną. Naszym atutem jest bogaty repertuar, gdyż gramy utwory współczesne oraz te z minionych lat, co pozwala nam dopasować muzykę do wymagań Klienta. Gramy dużą ilość utworów w bloku robiąc krótkie przerwy! W trosce o profesjonalizm nie pijemy alkoholu. Posiadamy również zestaw kilkudziesięciu zabaw na oczepiny, przy których świetna zabawa jest gwarantowana. Cały czas staramy się być na bieżąco z każdymi nowościami na rynku, zarówno w sferze muzyki, jak i profesjonalnego sprzętu do nagłośnienia i oświetlenia imprezy. Śpiewamy po polsku, angielsku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku. Istnieje możliwość prowadzenia imprezy w języku angielskim oraz rosyjskim! Można się bawić bez jedzenia, baloników, a nawet alkoholu, ale nie można się bawić bez muzyki. To od muzyki będzie głównie zależało jakie nastroje i wspomnienia będą mieli Wasi goście ... no i Wy sami. Jeśli zatem chcecie zadbać o szampański nastrój na Waszej imprezie - wybierzcie zespół AKORD !

[więcej]
Zasięg działalności: Poznań, wielkopolskie