Zespoły Muzyczne na Wesele Bydgoszcz Wesele i Ślub z weselicho.net

Zespoły Muzyczne na Wesele Bydgoszcz

Uwielbiacie muzykę na żywo? Cenicie sobie mnogość instrumentów? Poszukajcie najlepszego zespołu muzycznego na wesele z Bydgoszczy i okolicy! Tylko najlepsza muzyka weselna oraz ludzie, którzy poprowadzą Wasze przyjęcie. Biesiada, zespół weselny, a może kwartet smyczkowy? Każda para znajdzie coś, co będzie odpowiednie dla niej samej oraz dla gości weselnych.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo  Kraków - działamy też na terenie Bydgoszczy
Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo
Kraków - działamy też na terenie Bydgoszczy

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym w składzie 6-cio osobowym GRAMY 100% LIVE (perkusja akustyczna, gitara basowa, gitara elektryczna, skrzypce, akordeon guzikowy, klawisze, saksofon, 3 Vokale męskie, 1 Vokal żeński)

Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service  Łodygowice - działamy też na terenie Bydgoszczy
Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service
Łodygowice - działamy też na terenie Bydgoszczy

Wyobraź sobie... teraz na Twoim ślubie i weselu zamiast zwykłej orkiestry, może zagrać fortepian! Moja firma zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnych koncertowych fortepiany na śluby i wesela. Do dyspozycji oddajemy trzy fortepiany Steinway & Sons modele A, B i C, fortepian Blüthner.

Zespół muzyczny NEXUS-wesela z karaoke  Mosina - działamy też na terenie Bydgoszczy
Zespół muzyczny NEXUS-wesela z karaoke
Mosina - działamy też na terenie Bydgoszczy

Muzycy z klasą i doświadczeniem,muzyka polska i zagraniczna,doskonała jakość dźwięku,profesjonalne oświetlenie sceny i sali,wzorowe prowadzenie imprezy.Na życzenie klienta i gości prowadzimy zabawy oczepinowe i nie tylko,poza tym prowadzimy biesiade na żywo przy akompaniamencie gitary i akordeonu w czasie której goście mają okazję pośpiewac oraz karaoke.Skład:3 osoby.

Reklama
Zespół weselny LAGUNA  Janikowo - działamy też na terenie Bydgoszczy
Zespół weselny LAGUNA
Janikowo - działamy też na terenie Bydgoszczy

Zespół Laguna z Janikowa oferuje oprawę muzyczną głównie na weselach.Przeplatamy gatunki muzyczne od Disco Polo, Dance do biesiady z ciepłą barwą saksofonu, która nadaje typowo weselny klimat. Każdą imprezę prowadzimy profesjonalnie po wcześniejszym uzgodnieniu z Parą Młodą konkursów zabaw itp. dostosowując się do indywidualnych potrzeb.

Zespół Muzyczny Kors&Relax  Bielsk Podlaski - działamy też na terenie Bydgoszczy
Zespół Muzyczny Kors&Relax Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Bielsk Podlaski - działamy też na terenie Bydgoszczy

Muzyczny Kors&Relax z Bielska Podlaskiego. Zapewniamy oprawę: * wyjazdów(akordeon, skrzypce,klarnet,tamburyn) *ślubów kościelnych i cywilnych(skrzypce+klarnet), *wesel(sklad 5osoowy perkusja,instrumenty klawiszowe,gitara,skrzypce,saksofon,klarnet,akordeon) *poprawin​ i imprez okolicznościowych, studniówek, ​koncertów Repertuar polski i zagraniczny dla 4 pokoleń. Biesiada 100% na żywo. Zabawy w trakcie i oczepiny do wyboru Zapewniamy oświetlenie i nagłośnienie estradowe Indywidualne dostos

Zespół weselny KONTRAKT  Wałcz - działamy też na terenie Bydgoszczy
Zespół weselny KONTRAKT
Wałcz - działamy też na terenie Bydgoszczy

Jesteśmy 3-osobowym zespołem oferującym swe usługi na weselach, balach,studniówkach i innych imprezach okolicznościowych.Posiadamy bardzo szeroki repertuar ,dla każdego pokolenia elastycznie dostosowując utwory do gustów gości.Świadczymy usługi zarówno w Wałczu i poza jego okolicami. Oferujemy również szeroki wachlarz zabaw oczepinowych. Jesteśmy na rynku od 17 lat. W skład zespołu wchodzi: gitary, harmonijka ustna,inst. klawiszowe, vocale.

Zespół Muzyczny M&M ACOUSTICS  Bydgoszcz
Zespół Muzyczny M&M ACOUSTICS
Bydgoszcz

Czteroosobowy zespół wokalno-instrumentalny składający się z absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Bogaty i obfity w różnorodność stylistyczną repertuar, czytelna i kulturalna konferansjerka każdej imprezy, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz markowe instrumenty, kształcone wokale męskie i doświadczenie sceniczne, wachlarz zabaw i konkursów dla gości...

Reklama
Zespół muzyczny Klan-Poznań  Poznań - działamy też na terenie Bydgoszczy
Zespół muzyczny Klan-Poznań
Poznań - działamy też na terenie Bydgoszczy

Gramy każdy rodzaj muzyki, od standardów jazzowych, poprzez największe przeboje , rock and roll-owe, covery , aż po aktualne hity polskich i światowych gwiazd. . Utwory wykonywane są w pełni na żywo, a wierność z oryginałem połączona z naszą twórczą fantazją, stanowi mocny atut zespołu. Różnorodność repertuaru zadowala gusta muzyczne wszystkich pokoleń. Muzyka przez nas wykonywana, jest doskonałą oprawą bankietów, Sylwestrów , imprez zamkniętych , imprez plenerowych, a także przyjęć okolicznośc

zespół FAKT  Opatów - działamy też na terenie Bydgoszczy
zespół FAKT
Opatów - działamy też na terenie Bydgoszczy

Zespół muzyczny F A K T na wesela, bankiety i inne imprezy okolicznościowe.

Zespół weselny maXim 5-cio osobowy skład  Zgierz - działamy też na terenie Bydgoszczy
Zespół weselny maXim 5-cio osobowy skład
Zgierz - działamy też na terenie Bydgoszczy

Gramy na żywo, 4-5 osób, Powyżej 5 osób, Perkusja, Gitara, Klawisze, Instrumenty dęte, Wokalistka, Prowadzenie imprezy, Biesiada przy stołach