Zespoły Muzyczne na Wesele Gdańsk Wesele i Ślub z weselicho.net

Zespoły Muzyczne na Wesele Gdańsk

Uwielbiacie muzykę na żywo? Cenicie sobie mnogość instrumentów? Poszukajcie najlepszego zespołu muzycznego na wesele z Gdańska i okolicy! Tylko najlepsza muzyka weselna oraz ludzie, którzy poprowadzą Wasze przyjęcie. Biesiada, zespół weselny, a może kwartet smyczkowy? Każda para znajdzie coś, co będzie odpowiednie dla niej samej oraz dla gości weselnych.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo  Kraków - działamy też na terenie Gdańska
Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo
Kraków - działamy też na terenie Gdańska

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym w składzie 6-cio osobowym GRAMY 100% LIVE (perkusja akustyczna, gitara basowa, gitara elektryczna, skrzypce, akordeon guzikowy, klawisze, saksofon, 3 Vokale męskie, 1 Vokal żeński)

Take Cover! WOLNE TERMINY NA 2024  Katowice - działamy też na terenie Gdańska
Take Cover! WOLNE TERMINY NA 2024 Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Katowice - działamy też na terenie Gdańska

Zespół Take Cover! powstał z pasji do muzyki oraz dobrej zabawy.

Gramy w 100% na żywo w 6-cioosobowym składzie. Nasz bogaty repertuar zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Na życzenie zespół może zostać powiększony o saksofon do składu 7 osobowego. Żadnych podkładów i dyskietek.

Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service  Łodygowice - działamy też na terenie Gdańska
Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service
Łodygowice - działamy też na terenie Gdańska

Wyobraź sobie... teraz na Twoim ślubie i weselu zamiast zwykłej orkiestry, może zagrać fortepian! Moja firma zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnych koncertowych fortepiany na śluby i wesela. Do dyspozycji oddajemy trzy fortepiany Steinway & Sons modele A, B i C, fortepian Blüthner.

Reklama
Smoki Live Band  Słupsk - działamy też na terenie Gdańska
Smoki Live Band
Słupsk - działamy też na terenie Gdańska

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Jednym z naszych wielu atutów jest śpiewanie na kilka głosów - przy wielu godzinach występu to dodatkowo ozdabia nasze brzmienie oraz zapobiega monotonii jednego głosu. Bogaty repertuar muzyki rozrywkowej pomaga nam zaspokoić potrzebę szampańskiej zabawy, którą dajemy w standardzie. Pochodzimy z Pomorza, ale możemy zagrać dla Ciebie w dowolnym miejscu w kraju. GRAMY 100 % NA ŻYWO!

Zespół muzyczny NEXUS-wesela z karaoke  Mosina - działamy też na terenie Gdańska
Zespół muzyczny NEXUS-wesela z karaoke
Mosina - działamy też na terenie Gdańska

Muzycy z klasą i doświadczeniem,muzyka polska i zagraniczna,doskonała jakość dźwięku,profesjonalne oświetlenie sceny i sali,wzorowe prowadzenie imprezy.Na życzenie klienta i gości prowadzimy zabawy oczepinowe i nie tylko,poza tym prowadzimy biesiade na żywo przy akompaniamencie gitary i akordeonu w czasie której goście mają okazję pośpiewac oraz karaoke.Skład:3 osoby.

Zespół weselny KONTRAKT  Wałcz - działamy też na terenie Gdańska
Zespół weselny KONTRAKT
Wałcz - działamy też na terenie Gdańska

Jesteśmy 3-osobowym zespołem oferującym swe usługi na weselach, balach,studniówkach i innych imprezach okolicznościowych.Posiadamy bardzo szeroki repertuar ,dla każdego pokolenia elastycznie dostosowując utwory do gustów gości.Świadczymy usługi zarówno w Wałczu i poza jego okolicami. Oferujemy również szeroki wachlarz zabaw oczepinowych. Jesteśmy na rynku od 17 lat. W skład zespołu wchodzi: gitary, harmonijka ustna,inst. klawiszowe, vocale.

Zespół Muzyczny M&M ACOUSTICS  Bydgoszcz - działamy też na terenie Gdańska
Zespół Muzyczny M&M ACOUSTICS
Bydgoszcz - działamy też na terenie Gdańska

Czteroosobowy zespół wokalno-instrumentalny składający się z absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Bogaty i obfity w różnorodność stylistyczną repertuar, czytelna i kulturalna konferansjerka każdej imprezy, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz markowe instrumenty, kształcone wokale męskie i doświadczenie sceniczne, wachlarz zabaw i konkursów dla gości...

Reklama
zespół FAKT  Opatów - działamy też na terenie Gdańska
zespół FAKT
Opatów - działamy też na terenie Gdańska

Zespół muzyczny F A K T na wesela, bankiety i inne imprezy okolicznościowe.

Zespół muzyczny Klan-Poznań  Poznań - działamy też na terenie Gdańska
Zespół muzyczny Klan-Poznań
Poznań - działamy też na terenie Gdańska

Gramy każdy rodzaj muzyki, od standardów jazzowych, poprzez największe przeboje , rock and roll-owe, covery , aż po aktualne hity polskich i światowych gwiazd. . Utwory wykonywane są w pełni na żywo, a wierność z oryginałem połączona z naszą twórczą fantazją, stanowi mocny atut zespołu. Różnorodność repertuaru zadowala gusta muzyczne wszystkich pokoleń. Muzyka przez nas wykonywana, jest doskonałą oprawą bankietów, Sylwestrów , imprez zamkniętych , imprez plenerowych, a także przyjęć okolicznośc

BluesBrothersBand  Warszawa - działamy też na terenie Gdańska
BluesBrothersBand
Warszawa - działamy też na terenie Gdańska

Zespół BluesBrothersBand to idealny zespół na przyjęcie weselne, bal, studniówkę czy inną uroczystość. Wszechstronny repertuar, bardzo dobre wokale, doświadczenie i ciekawa stylistyka sprawią, że z BluesBrothersBand każde wesele będzie udane i wyjątkowe.