Zespoły Muzyczne na Wesele Kielce Wesele i Ślub z weselicho.net

Zespoły Muzyczne na Wesele Kielce

Uwielbiacie muzykę na żywo? Cenicie sobie mnogość instrumentów? Poszukajcie najlepszego zespołu muzycznego na wesele z Kielc i okolicy! Tylko najlepsza muzyka weselna oraz ludzie, którzy poprowadzą Wasze przyjęcie. Biesiada, zespół weselny, a może kwartet smyczkowy? Każda para znajdzie coś, co będzie odpowiednie dla niej samej oraz dla gości weselnych.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo  Kraków - działamy też na terenie Kielc
Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo
Kraków - działamy też na terenie Kielc

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym w składzie 6-cio osobowym GRAMY 100% LIVE (perkusja akustyczna, gitara basowa, gitara elektryczna, skrzypce, akordeon guzikowy, klawisze, saksofon, 3 Vokale męskie, 1 Vokal żeński)

zespół PRIMO na wesela  Warszawa - działamy też na terenie Kielc
zespół PRIMO na wesela
Warszawa - działamy też na terenie Kielc

Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną przyjęcia, prowadzenie imprezy,bogatego instrumentarium oraz różnorodnego repertuaru ponad 1000 utworów To nie tuzinkowy zespół w którym kobieta szokuje solówkami na gitarze a saksofonista improwizuje na miarę światowych jazzmanów oraz 4-wokale to nasze atuty.

Take Cover! WOLNE TERMINY NA 2023  Katowice - działamy też na terenie Kielc
Take Cover! WOLNE TERMINY NA 2023 Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Katowice - działamy też na terenie Kielc

Zespół Take Cover! powstał z pasji do muzyki oraz dobrej zabawy.

Gramy w 100% na żywo w 6-cioosobowym składzie. Nasz bogaty repertuar zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Na życzenie zespół może zostać powiększony o saksofon do składu 7 osobowego. Żadnych podkładów i dyskietek.

Reklama
Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service  Łodygowice - działamy też na terenie Kielc
Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service
Łodygowice - działamy też na terenie Kielc

Wyobraź sobie... teraz na Twoim ślubie i weselu zamiast zwykłej orkiestry, może zagrać fortepian! Moja firma zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnych koncertowych fortepiany na śluby i wesela. Do dyspozycji oddajemy trzy fortepiany Steinway & Sons modele A, B i C, fortepian Blüthner.

Zespół NOSTRADO / DJ - wodzirej  Katowice - działamy też na terenie Kielc
Zespół NOSTRADO / DJ - wodzirej Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Katowice - działamy też na terenie Kielc

Muzyka porywająca do tańca od pierwszego utworu ! Zawodowi muzycy, świetni wokaliści przeniosą cię w inny świat, humor, zabawa, emocje niezapomniane show !!! Całość dopełnia odpowiednia oprawa Konferansjerska na najwyższym poziomie. Laureaci wielu przeglądów zespołów Coverowych!!! Obszerna znajomość repertuaru w języku polskim oraz angielskim, repertuaru lat 60, 70, 80, 90, a także najnowszych hitów muzyki współczesnej, dostosowywanej do danego występu. GWARANTUJEMY najwyższą jakość ;)

Zespół Silver z Łańcuta  Łańcut - działamy też na terenie Kielc
Zespół Silver z Łańcuta Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Łańcut - działamy też na terenie Kielc

Nasz zespół gra muzykę zabawowo – weselną oraz młodzieżową. Imprezy uświetniane muzycznie przez zespół to: wesela , zabawy, studniówki, imprezy dla firm, bale sylwestrowe oraz karnawałowe, wielkie festyny plenerowe jak również i kameralne spotkania towarzyskie.

Zespół M&M Band   Kraków - działamy też na terenie Kielc
Zespół M&M Band
Kraków - działamy też na terenie Kielc

Nasza pasja-Wasze zadowolenie!! Profesjonalna obsługa WESEL od A do Z. M&M tworzy grupa zawodowych muzyków którzy od ponad 20lat są na rynku.

Reklama
Zespół muzyczny RAGTIME  Tarnobrzeg - działamy też na terenie Kielc
Zespół muzyczny RAGTIME
Tarnobrzeg - działamy też na terenie Kielc

Zespół "RAGTIME" to pięcioosobowy skład z wokalistką. Zespół wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. Duże doświadczenie i bogaty repertuar gwarantem dobrej zabawy!

Zespół weselny ORINOKO  Biłgoraj - działamy też na terenie Kielc
Zespół weselny ORINOKO
Biłgoraj - działamy też na terenie Kielc

Gramy głównie wesela repertuar różnorodny od lat 60 po współczesne utwory, Disco polo i biesiada .Należymy do pracowitych zespołów i wysoki poziom muzyczny oferujemy dużo atrakcji i radości

Zespół Muzyczny Secret Band  Przemyśl - działamy też na terenie Kielc
Zespół Muzyczny Secret Band
Przemyśl - działamy też na terenie Kielc

Zespół Secret pochodzi z Walawy. Skład formacji tworzy sześcioro doświadczonych muzyków: Monika (wokal), Grzesiek (gitara, wokal), Rafał (gitara basowa), Damian (klawisze, wokal), Staszek (klawisze) i Grzesiek (perkusja). Zespół Secret Band to gwarancja wspaniałej, niezapomnianej zabawy! Z całego serca i z czystym sumieniem polecamy się! :) Pozdrawiamy i ... do zobaczenia!