Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Włosy pod profesjonalną opieką
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

skłócona rodzina - Forum ślubne


~paulas


nowy
postów: 1


2018-01-31 18:45

skłócona rodzina

Witam, mam problem z listą gości na wesele. Oboje z narzeczonym nie chcieliśmy nigdy wielkiego wesela, planowaliśmy zaprosić rodziców, rodzeństwo, dziadków, chrzestnych, rodzeństwo rodziców i najbliższe rodzeństwo cioteczne. Z wszystkimi widujemy się dość często i lubimy. Jednak mamy problem z rodziną narzeczonego, rodzina jego taty jest skłócona z rodziną mamy. Nie wiemy czy zaprosić wszystkich i liczyć, że może nie dojdzie do kłótni czy zaprosić tylko rodziców, rodzeństwo, dziadków, chrzestnych bez rodzeństwa rodziców ( co też mi nie do końca odpowiada bo ja z moimi ciotkami utrzymuje bliskie kontakty i chciałabym, żeby byli na moim weselu). Poradźcie jak wybrnąć z tej sytuacji.
simon


nowy
postów: 2


2018-01-31 19:48

Re: skłócona rodzina

Zaproście te osoby, które są bliskie i utrzymujecie z nimi kontakt. Jeśli będą chcieli być z wami w tak ważnym dniu to będą pomimo konfliktu.
Najwyżej Odmówią przyjścia i będziecie mieli jasną sytuację. To ma być wyjątkowy dzień i myślę, że każdy ma tą świadomość.
Fotobudka24h


nowy
postów: 9


2018-02-15 11:47

Re: skłócona rodzina

Zgadza się zaproście tych z którymi macie lub w jakiś sposób utrzymujecie kontakt, to czy goście zjawią się na Waszym ślubie jest już osobną kwestią.

Linki tylko dla zalogowanych
Shert1995


nowy
postów: 1


2019-08-12 11:20

Re: skłócona rodzina

Też mieliśmy podobny problem, ale nie chcieliśmy zrezygnować z towarzystwa jednych lub drugich. Dobrze jest zadbać o to, żeby usiedli w sposób jak najmniej inwazyjny. Wykorzystaliśmy winietki z kokardką i usadowiliśmy wszystkich na tyle z rozmysłem, żeby się nie zaczepiali.
  
Tytuł:

Treść

Login/imię:


2+2=* pole wymagane

Nie jesteś zalogowany ale możesz dodać post. Będzie on pokazywany po zatwierdzeniu przez moderatora.

Logowanie

Kliknij i zaloguj się lub załóż bezpłatne konto