Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Ślub i wesele w 2017 roku
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Ślub na kredyt?
  • Kwiatowe wesele
  • Rozważna czy romantyczna? Trendy ślubne 2016

Porady weselne

Oryginalne pomysły na prezent ślubny

Pomysłem na prezent dla nowożeńców może być zafundowanie im niezapomnianych wrażeń, np. lot balonem lub żeglowanie ekskluzywnym jachtem. Wspólnym upominkiem ślubnym od grupy znajomych, przyjaciół lub rodziny może być wycieczka w góry, nad jezioro lub morze. Oryginalnym pomysłem jest ofiarowanie młodej parze zamiast kwiatów atrakcji, takich jak wspólny masaż, seans w grocie solnej czy zaproszenie na degustację czekolady.

Kwiatowe wesele

Marzy Ci się kwiatowe wesele? Nic prostszego! Wystarczy odpowiednio dobrać zaproszenia oraz dodatki, takie jak: zaproszenia, księgę gości, pudełka na słodkości lub ramki na zdjęcia dla gości i florystyczny, romantyczny klimat gotowy!

Czego życzyć nowożeńcom

Dla niektórych gości weselnych moment składania życzeń to jeden z najpiękniejszych i najbardziej podniosłych momentów całej uroczystości ślubnej. Czego więc życzyć Młodej Parze, żeby nasze słowa utkwiły im w pamięci, no i żeby życzenia się spełniły.

Wszystko co musisz wiedzieć o motywach zaproszeń ślubnych

Wiele par szykujących się do ślubu zaczyna przygotowania od zakupu stroju weselnego. Tymczasem warto zacząć od zupełnie innego elementu – od wyboru zaproszeń ślubnych, które stają się głównym czynnikiem warunkującym wybór weselnego motywu. Ten bardzo ważny element, często uważany za poboczny i niewiele znaczący warto postawić na głównym miejscu, dzięki czemu wybór kolejnych elementów stanie się znacznie prostszy, a wszystko będzie pasować do siebie doskonale.

Zalety plenerowej sesji ślubnej

Ślub wymaga sprawnego planowania i dokonywania wielu trudnych wyborów. Jednym z nich jest decyzja dotycząca wyboru fotografa ślubnego oraz rodzaju zdjęć, które mają stanowić niepowtarzalną pamiątkę nie tylko dla Nowożeńców, ale także ich rodzin.

Skok spadochronowy w tandemie - niesamowity prezent ślubny!

W prezencie ślubnym zwykle dajemy obecnie pieniądze. O kopertę proszą nawet sami przyszli nowożeńcy w zaproszeniach ślubnych. Jednak wtedy, gdy dają oni swoim gościom wolną rękę, w takim przypadku mamy szerokie pole do popisu. Ciekawą propozycją na niezapomniany prezent ślubny może być skok spadochronowy w tandemie. Dzięki niemu każdy może spełnić swoje marzenia!

Nietypowe wideo ślubne, czyli film kręcony smartfonem

Nakręcenie wideo ślubnego smartfonem jest ciekawym pomysłem. Dzięki niemu można stworzyć oryginalne ujęcia, które oddadzą charakter uroczystości w inny niż standardowo sposób.

Wesele w ogrodzie

Niezapomniany ślub i bajkowe wesele? Warto zastanowić się nad organizacją przyjęcia w ogrodzie!

Auto zabytkowe dla nowożeńców

Dzień ślubu jest dla Pary Młodej wyjątkowym wydarzeniem, co sprawia, że wszyscy nowożeńcy chcą jechać do ślubu pojazdem innym niż zawsze. Może to być dorożka, jak i samochód zabytkowy. Auto klasyczne jest chętnie wybierane zwłaszcza w okresie zimowym,kiedy trudno jest wyobrazić sobie młodych małżonków marznących w otwartej dorożce.

10 pomysłów na motyw wesela w 2017 roku

Nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie wesela w 2017 roku. Zieleń, jako jeden z najważniejszych trendów ślubnych w roku 2016, będzie ciągle popularna i w 2017.

Jak wybrać motyw weselny?

Wybór motywu przewodniego ślubu i wesela nie jest rzeczą prostą. Jednak gdy decyzja zostanie już podjęta, ułatwi ona dalsze planowanie całej uroczystości. Wszystkie inne będą już podejmowanie w oparciu o nią np. dekoracje weselne, zaproszenia, kwiaty itd..

Bukiet ślubny - jak wybrać idealny?

Podczas ceremonii ślubnej największa uwaga skupia się na Pannie Młodej i jej wyglądzie. Goście zwracają uwagę na sukienkę, fryzurę oraz oczywiście bukiet ślubny, który powinien stanowić dopełnienie całej stylizacji.

Księga gości weselnych w formie fotoksiążki - wyjątkowa pamiątka ze ślubu

Większość młodych par chciałaby zapamiętać swój ślub i wesele ze wszystkimi, choćby najmniejszymi detalami, by jeszcze po latach wracać pamięcią do tego uroczystego dnia. Jednym ze sposobów na utrwalenie wspomnień, jest księga gości weselnych z życzeniami składanymi przez wszystkich, którzy postanowili razem z młodą parą uczcić te wyjątkowe chwile. Księgę gości można przygotować na przykład w formie fotoksiążki.

Przemyć motyw wesela w detalach - Zaproszenia Ślubne i nie tylko

Pierwsze kwestie, o których myślimy organizując wesele to rezerwacja sali, zespołu, fotografa i załatwienie formalności. Później przychodzi pora na szczegóły. Detale takie jak kolorystyka dekoracji, zaproszeń ślubnych, winietek na stoły i zawieszki na wódkę sprawiają, że cały plan wesela staje się doskonałą kompozycją, która nie tylko zwróci uwagę gości ale i pozostanie w Waszym albumie weselnym i na filmie.

Jak zaplanować dobre wesele?

Wystawne przyjęcie na 200 osób czy kameralna impreza dla najbliższej rodziny i przyjaciół – niezależnie od liczby gości wesele jest zawsze sporym wyzwaniem logistycznym. Ustalenie menu, które zaspokoi różnorodne upodobania kulinarne; wybór muzyki, przy której wszyscy będą dobrze się bawić; wybór i rezerwacja miejsca; suknia, garnitur czy smoking, pierwszy taniec… A do tego wszystkiego mnóstwo formalności. Aby ułatwić sobie zadanie, można zatrudnić profesjonalnych konsultantów ślubnych, jednak większość par wciąż decyduje się na samodzielną organizację wesela. W takiej sytuacji przemyślany, solidny plan działania to podstawa.

Atrakcyjne miejsca do sesji ślubnej w Trójmieście

W dniu ślubu młodzi nowożeńcy nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. Podczas sesji ślubnej fotograf koncentruje się tylko na młodych małżonkach. Mija stres, oddech staje się wolniejszy, twarze rozjaśnia uśmiech. To piękny moment, aby "opowiedzieć" sobie o wzajemnej miłości. Sesja ślubna jest niczym sekretny performance, ubrana w gesty, spojrzenia, dotyk. Fotograf jest reżyserem uwieczniającym artystyczny przekaz, nowożeńcy cudownymi, naturalnymi aktorami.

Idealny prezent dla kobiety

Zakup idealnego prezentu dla kobiety to nie lada wyzwanie. Wielu mężczyzn chciałoby obdarować ukochaną czymś wyjątkowym, jednak często brakuje im pomysłów. Prezent bowiem musi trafiać prosto w serce kobiety. Powinien być rodzajem bezsłownego wyrazu emocji i uczuć, łączących zakochanych. Mężczyźni mają również problem z wyborem prezentu dla innych wyjątkowych kobiet - swoich matek, sióstr czy przyjaciółek. Jak zatem sprostać temu zadaniu i zadowolić kobiety? Idealnym podarunkiem, podkreślającym kobiece piękno i klasę, bez względu na wiek czy relację łączące z obdarowaną, jest biżuteria Pandora.

Niezapomniane atrakcje w prezencie ślubnym

Prezent ślubny niejednej osobie spędza sen z powiek, szczególnie wtedy, gdy młoda para nie określi czego sobie życzy. Obecnie panuje moda na kolekcjonowanie wrażeń i przeżyć. Dlatego w obliczu tak wyjątkowej okazji najlepiej podarować emocje – nie przedmioty.

Śnieżnobiałe śluby w Opolu

Biel to kolor, który często kojarzy się m.in. z zimą i suknią panny młodej. Trzeba przyznać, że w kontekście poruszanego w tym artykule tematu jest to skojarzenie wyjątkowo trafne. Szczegóły opolskich zimowych ślubów i nie tylko poniżej.

Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Wśród planów znajdujących się na długiej liście zadań związanych z przygotowaniami do ślubu istotnym punktem jest sesja ślubna. Ta niezwykle ważna pamiątka coraz częściej przedstawiana jest nie tylko rodzinie i najbliższym, ale także zostaje publikowana w sieci dzięki czemu trafia do szerszego grona odbiorców. Młodym parom zależy, żeby zdjęcia były jak najbardziej oryginalne czy też nietypowe.

Nasze wielkie wiejskie wesele, czyli słowo o rustykalnym ślubie

Nie powinien dziwić fakt, że rustykalne wesele zakorzenione jest w polskiej kulturze od wielu lat. To właśnie w sielskich okolicznościach przyrody bawimy się najlepiej, niezależnie od tego czy pochodzimy z wielkiego ośrodka miejskiego, czy z małej wioski. Dowodem na to są relacje samych znawców tematu – konsultantów ślubnych – którzy co rusz uczestniczą w tego typu przyjęciach. Jakie rady przedstawiają swoim klientom marzącym o zorganizowaniu wesela opartego na ludowych inspiracjach?

Zaproszenia ślubne - jak wybrać najlepsze?

Wybieranie zaproszeń ślubnych to kolejna trudna decyzja przy organizowaniu wesela, sprawdź jakie zaproszenia wybrać!

Wyjątkowy bukiet na każdą okazję

Ślub jest wielkim wydarzeniem nie tylko dla państwa młodych. Zaproszeni na wspomnianą uroczystość goście też muszą się odpowiednio przygotować pod wieloma względami. Począwszy od dobrania odpowiedniego stroju, kończąc na zakupie podarunków okolicznościowych. W dobie powszechnego dostępu do internetu można błyskawicznie znaleźć prezent, który spełni nasze oczekiwania.

Tort weselny - coś dla osłody.

Przyjęło się że podczas wesela jedną z atrakcji jest tort weselny. To dzięki niemu Para Młoda powinna mieć słodkie życie.

Dekoracje ślubne i weselne

Czyli jak stworzyć scenerię naszego wesela.

Teledyski z wesela - coś nowego z Hollywood

Teledyski z wesela to nowoczesne spojrzenie na filmy ślubne, które nie są powielanym schematem długometrażowych filmów od przysięgi małżeńskiej po oczepiny.

Życzenia ślubne - 28 gotowych tekstów

Życzenia ślubne dla Pary Młodej. Wybraliśmy te najpiękniejsze i najoryginalniejsze. Jeśli nie wiesz co życzyć nowożeńcom po ślubie u nas znajdziesz gotowe teksty życzeń ślubnych.

Jak posadzic gości weselnych?

Umiejscowienie gości weselnych jest nie lada wyzwaniem by wszyscy dobrze się bawili.

Ślub jak z bajki

wyjątkowy, niebanalny, warty zapamiętania

Zabawy na oczepiny

Duży zbiór zabaw na oczepiny. Zabawy weselne z udziałem pary młodej, jak i gości weselnych.

Podziękowanie dla rodziców

Co powiedzieć by wyrazić nasza wdzięczność??? Przykładowe podziękowania w treści...
Reklama: