Zuzanna - tekst piosenki
Dzisiaj jestem w Alabamie i na banjo idąc gram..
Jutro będę w Luizjanie no a tam najmilszą mam
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Kiedym ruszył w czasie suszy całą nockę padał deszcz.
Taki gorąc był żem zmarzł na śmierć, Zuzanno nie lej łez.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Och Zuzanno, O nie płacz bo już dość,
Idę sobie z banjo na kolanie
Ja z południa gość.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Zeszłej nocy miałem taki sen gdy wszystko było sza,
Jakby hen z pagórka - żebym zdechł - Zuzanna do mnie szła
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
W buźce ma gryczany placek a w źrenicy wilgoć jest.
Więc powiadam że z Południa brnę, Zuzanno nie lej łez!
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Och Zuzanno?
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Prędko będę w Nowym Orleanie, zerknę sobie w krąg.
I widokiem jej rażony runę jak piorunem dąb!
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Gdybym jej nie ujrzał - zamknę oczy, przyjdzie na mnie kres.
A jak będę trup rzucony w grób Zuzanno nie lej łez!!!
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Och Zuzanno?