Do widzenia - żegnaj miła - tekst piosenki
Do widzenia - żegnaj miła,
ja odjechać muszę stąd,
Z żalu płacze moje serce
nie zobaczę Cię już więcej,
Do widzenia żegnaj już,
Z żalu płacze moje serce
nie zobaczę Cię już więcej,
Do widzenia żegnaj już,
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
???????????????
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ja odjeżdżam dziś daleko,
Ty pozostać musisz tu,
A za górą, za tą rzeką,
pozostanie tylko echo,
z Twoich ciepłych, słodkich snów,
A za górą, za tą rzeką,
pozostanie tylko echo,
z Twoich ciepłych, słodkich snów,
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
????????????????
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Może kiedyś do mnie wrócisz,
może już za parę lat,
Wtedy wszystkie wszystkie słowa,
słowa które bardzo kocham,
bo przywrócą miłość nam,
Wtedy wszystkie moje słowa,
słowa które bardzo kocham,
bo przywrócą miłość nam,