Dlaczego miłość boli - tekst piosenki
Wiem , że mnie kochasz - dobrze wiem ,
ale dlaczego boisz się mówić mi
po prostu - Kocham Cię
Znów , siedzimy razem,lecz nie ma nas
i w naszych sercach wielki żal
tego nikt - nie wie z nas ...
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref :
Dlaczego miłość - tak bardzo boli?!
Dlaczego przyjaźń - to tylko krótki czas ?
Dlaczego ludzie - są tacy mali
Dlaczego inni - próbują szczęście skraść ?
Zawsze Ty ... Zawsze ja ...
Szczęście jest w Nas
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Gdzie , są tamte dni i wszystkie sny
w których zawsze byłaś tylko Ty , byłem Ja
Gdzie , ten szary świt w ramionach Twych ,
które spokój dały mi
Gdzie to wszystko jest ...