Dziewczyno ze snu - tekst piosenki
Sen , a we śnie ty , jak ranna zorza ,
Jak spłoszony ptak , jak polny kwiat .
Ty wznieciłaś w mym sercu ten pożar
Nie zgasi go nikt , jak teraz mam żyć - bez ciebie żyć .
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref: 2x
Taką cię wyśniłem , taką ciebie wymarzyłem
Moja najpiękniejsza , czy cię spotkam czy też nie o o o ?
Bliska i daleka , tyle już na ciebie czekam
Gdzie mam ciebie szukać , czy istniejesz - któż to wie
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Sny , w nich ciągle ty , wciąż się uśmiechasz ,
Lecz skończył się sen , nastaje dzień .
Ja samotny wciąż , na ciebie czekam
Ja nie chcę już śnić , chcę z tobą być - na jawie żyć .
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref: 2x
Taką cię wyśniłem , taką ciebie wymarzyłem
Moja najpiękniejsza , czy cię spotkam czy też nie o o o ?
Bliska i daleka , tyle już na ciebie czekam
Gdzie mam ciebie szukać , czy istniejesz - któż to wie