Straciłaś cnote - tekst piosenki
To było nocą gdy księżyc jasno świecił, wiesz już napewno nie będzie z tego dzieci. Tak to bolało, choć sama nie wiesz czemu, jak to sie stało - oddałaś sie Rudemu.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref. Straciłaś cnotę bo co bo sama tego chciałaś. Straciłaś cnotę i co? I już nie będziesz miała! Straciłaś cnotę bo co? Bo on nalegał wciąż!
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Choć co straciłaś, to też zyskałaś wiele i nie żałujesz bo przecież warto było, pamiętasz dobrze jak bardzo chciałaś wiedzieć, co będzie potem - dziś jesteś już kobietą.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref. Straciłaś cnotę bo co? Bo sama tego chciałaś! Straciłaś cnotę i co? I już nie będziesz miała ! Straciłaś cnotę bo co? Bo on nalegał wciąż x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
To było nocą, gdy księżyc jasno świecił, wiesz już napewno nie będzie z tego dzieci. Tak to bolało, choć sama nie wiesz czemu, jak to sie stało - oddałaś sie Rudemu.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref. Straciłaś cnotę bo co? Bo sama tego chciałaś! Straciłaś cnotę i co? I już nie będziesz miała! Straciłaś cnotę bo co? Bo on nalegał wciąż x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Straciłaś cnotę...
Straciłaś cnotę ...
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref. Straciłaś cnotę bo co? Bo sama tego chciałaś! Straciłaś cnotę i co? I już nie będziesz miała ! Straciłaś cnotę bo co? Bo on nalegał wciąż x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny