Chłopaki nie płaczą - tekst piosenki
Mówisz życie jak cukierek
Gorzkie jest czasami
Mówisz panna zostawiła
Kumple dawno cię olali
Ale nie bój nic - minie jakiś czas
Poczuj chłodny świt, wszystko przjedzie ci
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Uuh, chłopaki
Uuh, nie płaczą
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Nie masz kaski - odpuść sobie
Jutro przecież też jest dzień
Może kiedyś ci pomogę
Może ty nie wystawisz mnie
Ale nie bój nic - minie jakiś czas
Poczuj chłodny świt, wszystko przjedzie ci
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Uuh, chłopaki
Uuh, nie płaczą
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Mówisz życie jak cukierek
Gorzkie jest czasami
Mówisz panna zostawiła
Kumple dawno cię olali
Ale nie bój nic - minie jakiś czas
Poczuj chłodny świt, wszystko przjedzie ci
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Uuh, chłopaki
Uuh, nie płaczą
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Nie masz kaski - odpuść sobie
Jutro przecież też jest dzień
Może kiedyś ci pomogę