Biesiadne

Co ja to zrobiłem, że się ożeniłem

Co ja to zrobiłem, że się ożeniłem - tekst piosenki

1. Co ja to zrobiłem, że się ożeniłem
chybam pijany był
zamiast Marysi to wziołem Krysię
jak ja teraz będe żył /2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

ref: Heja hej kawalerowie
heja heja hej/ 2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

2. Mieszkać ze żoną i narzeczoną
to tak nie może być
jak mnie zobaczą to zaraz płaczą
i chcą mnie w morde bić / 2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

ref: Heja hej kawalerowie
heja heja hej/ 2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

3. Moja baba jędza wziena mnie do księdza,
takiego pijanego,
cosi ugodali, cosi napisali
jo nie wiedzioł nic z tego
na drugą niedziele,
ksiądz głosi w kościele
a jo spodek z ambony
na trzecią niedziele
jest moje wesele
józek stracony
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

ref: Heja hej kawalerowie
heja heja hej/2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny


Stwórz własny śpiewnik

Zapisuj ulubione utwory, ustalaj ich kolejność i wygeneruj gotowy plik PDF do druku jako broszurę A5 na Twoje wesele!

Mój śpiewnik

Zapisuj ulubione piosenki i stwórz własny śpiewnik.

Zaloguj się, aby zapisywać piosenki
Zaloguj się
Informacje o utworze
Tytuł Co ja to zrobiłem, że się ożeniłem
Artysta
Język Polski
Polubienia 506
Wyświetleń 10066
Dodał Anonim