Co ja to zrobiłem, że się ożeniłem - tekst piosenki
1. Co ja to zrobiłem, że się ożeniłem
chybam pijany był
zamiast Marysi to wziołem Krysię
jak ja teraz będe żył /2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
ref: Heja hej kawalerowie
heja heja hej/ 2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
2. Mieszkać ze żoną i narzeczoną
to tak nie może być
jak mnie zobaczą to zaraz płaczą
i chcą mnie w morde bić / 2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
ref: Heja hej kawalerowie
heja heja hej/ 2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
3. Moja baba jędza wziena mnie do księdza,
takiego pijanego,
cosi ugodali, cosi napisali
jo nie wiedzioł nic z tego
na drugą niedziele,
ksiądz głosi w kościele
a jo spodek z ambony
na trzecią niedziele
jest moje wesele
józek stracony
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
ref: Heja hej kawalerowie
heja heja hej/2x
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny