Chciałbym ci powiedzieć - tekst piosenki
1.Znowu tutaj jestem sam,
przed oczami Ciebie mam,
Widze w oczach twych wielkie łzy.
Widzę szczescie w Tobie jest,
kochasz mnie,mój każdy gest.
jak powiedzieć, mam że ja gram?.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref:Chciałbym Ci powiedzieć,że ja lubie często kłamać.
Chciałbym cii powiedzieć ,że ja serca lubie łamać.
Tak czy tak ja się nie ożenię,
bo ja dziś wolność sobie cenie.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
2.Duży rytm,muzyka gra,
na parkiecie Ty i ja.
Widzieć Ty mnie chcesz,
dobrze wiem.
Łyk szampana na mą cześć,
chciałabyś
czy chcesz czy nie.
Jak powiedzieć mam że ja gram.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ref(x3):Chciałbym Ci powiedzieć...