Disco Polo

Chciałbym ci powiedzieć

Chciałbym ci powiedzieć - tekst piosenki

1.Znowu tutaj jestem sam,
przed oczami Ciebie mam,
Widze w oczach twych wielkie łzy.
Widzę szczescie w Tobie jest,
kochasz mnie,mój każdy gest.
jak powiedzieć, mam że ja gram?.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Ref:Chciałbym Ci powiedzieć,że ja lubie często kłamać.
Chciałbym cii powiedzieć ,że ja serca lubie łamać.
Tak czy tak ja się nie ożenię,
bo ja dziś wolność sobie cenie.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

2.Duży rytm,muzyka gra,
na parkiecie Ty i ja.
Widzieć Ty mnie chcesz,
dobrze wiem.
Łyk szampana na mą cześć,
chciałabyś
czy chcesz czy nie.
Jak powiedzieć mam że ja gram.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Ref(x3):Chciałbym Ci powiedzieć...
Stwórz własny śpiewnik

Zapisuj ulubione utwory, ustalaj ich kolejność i wygeneruj gotowy plik PDF do druku jako broszurę A5 na Twoje wesele!

Mój śpiewnik

Zapisuj ulubione piosenki i stwórz własny śpiewnik.

Zaloguj się, aby zapisywać piosenki
Zaloguj się
Informacje o utworze
Tytuł Chciałbym ci powiedzieć
Artysta
Język Polski
Polubienia 6
Wyświetleń 15906
Dodał Anonim