Bawmy się - tekst piosenki
Kiedyś stary przyjaciel mi powiedział
zapamiętaj na zawsze słowa te
Nie zatrzymuj się w miejscu
gdyż czas goni nas
niech muzyka i taniec porwą Cię.
Od tej pory uśmiechem witam ranek
każdy dzień nawet chłodny cieszy mnie.
Już nie jestem tą samą
smutną i zapłakaną
na twe słowa nigdy już nie mówię nie.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Hej że ha, hej że ha.. bawmy się wesoło
Hej że ha, hej że ha.. niech muzyka gra
Hej że ha, hej że ha.. dalej róbmy koło
Hej że ha, hej że ha.. do białego dnia
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ruszaj więc miły bracie do zabawy
już nie musisz się wstydzić gdzie bać
wstawaj już obudź się
to naprawdę nie jest złe
każdą chwilę rozrywki trzeba brać.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Hej że ha, hej że ha.. bawmy się wesoło
Hej że ha, hej że ha.. niech muzyka gra
Hej że ha, hej że ha.. dalej róbmy koło
Hej że ha, hej że ha.. do białego dnia