Disco Polo

Woda sodowa

Woda sodowa - tekst piosenki

Wyjmujesz z lodówki zmrożoną butelkę
Twoje szczęście jest doprawdy wielkie
Bo możesz się czuć tak jak sam król
Gdy znajome słyszysz bul, bul, bul.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Woda sodowa
Nic a nic nie boli po niej głowa
Mineralna, czy stołowa
To jest to, to jest to
To jest to, to jest to
CO plus H2O
Reklamowane są różne napoje
Szczególnie orzeźwia herbatka we dwoje
Lecz my polecamy od samego rana
Tę bliską kuzynkę szampana.
Woda sodowa
Nic a nic nie boli po niej głowa
I nie trzeba jej gotować
To jest to, to jest to
To jest to, to jest to
CO plus H2O
Ale czasem się zdarzy nieprzyjemny zgrzyt
Nie usłyszysz błogiego dla ucha "psssyt"
Twój smutek jest doprawdy wielki
Bo ktoś zdefraudował bąbelki.
Woda sodowa
Nic a nic nie boli po niej głowa
Dla dorosłych zdrowa i dla młodzieży
No, chyba że uderzy no, chyba że uderzy
No, chyba że uderzy no, chyba że uderzy
No, chyba że... bul
Stwórz własny śpiewnik

Zapisuj ulubione utwory, ustalaj ich kolejność i wygeneruj gotowy plik PDF do druku jako broszurę A5 na Twoje wesele!

Mój śpiewnik

Zapisuj ulubione piosenki i stwórz własny śpiewnik.

Zaloguj się, aby zapisywać piosenki
Zaloguj się
Informacje o utworze
Tytuł Woda sodowa
Artysta
Język Polski
Polubienia 0
Wyświetleń 1986
Dodał Anonim