Czemu ty dziewcze w lesie stoisz - tekst piosenki
Czemu ty Andziu w lesie stoisz, czemu ty Andziu w lesie stoisz,
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Czy się ty rannej, czy się ty rannej, czy się ty rannej rosy boisz,
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Gdybym się rannej rosy bała, gdybym się rannej rosy bała,
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
To bym w tym lesie, to bym w tym lesie, to bym w tym lesie nie stawała.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Stanęłabym se u strumyka, stanęłabym se u strumyka,
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
I słuchałabym i słuchałabym, i słuchałabym śpiew słowika.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Piknie se śpiewo słowik z rank, piknie se śpiewo słowik z ranka.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ale mi milszy, ale mi milszy, ale mi milszy głos kochanka.
Czemu ty dziewcze w lesie stoisz - teledysk