Biesiadne

Ja do lasu nie pojadę (dobrze jest kawalerem być)

Ja do lasu nie pojadę (dobrze jest kawalerem być) - tekst piosenki

Ja do lasu nie pojadę,
niech pojedzie ojciec sam,
a ja wolę potańcować
tam, gdzie ładne panny są. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
kawalerską wódkę pić. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Ja do lasu nie pojadę,
bo ja mała chłopczyna,
drzewo by mnie przywaliło,
płakałaby dziewczyna.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Ja do lasu nie pojadę,
bo ja mała chłopczyna,
drzewo by mnie przywaliło,
płakałaby dziewczyna. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
kawalerską wódkę pić. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Ja do lasu nie pojadę,
bo ja wilków się boję,
wolę kupić buteleczkę,
iść do dziewczyny mojej. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
kawalerską wódkę pić. x2
Stwórz własny śpiewnik

Zapisuj ulubione utwory, ustalaj ich kolejność i wygeneruj gotowy plik PDF do druku jako broszurę A5 na Twoje wesele!

Mój śpiewnik

Zapisuj ulubione piosenki i stwórz własny śpiewnik.

Zaloguj się, aby zapisywać piosenki
Zaloguj się
Informacje o utworze
Tytuł Ja do lasu nie pojadę (dobrze jest kawalerem być)
Artysta
Język Polski
Polubienia 31
Wyświetleń 24149
Dodał ewelka20