Ja do lasu nie pojadę (dobrze jest kawalerem być) - tekst piosenki
Ja do lasu nie pojadę,
niech pojedzie ojciec sam,
a ja wolę potańcować
tam, gdzie ładne panny są. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
kawalerską wódkę pić. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ja do lasu nie pojadę,
bo ja mała chłopczyna,
drzewo by mnie przywaliło,
płakałaby dziewczyna.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ja do lasu nie pojadę,
bo ja mała chłopczyna,
drzewo by mnie przywaliło,
płakałaby dziewczyna. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
kawalerską wódkę pić. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Ja do lasu nie pojadę,
bo ja wilków się boję,
wolę kupić buteleczkę,
iść do dziewczyny mojej. x2
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
dobrze jest, dobrze jest
kawalerem być,
kawalerską wódkę pić. x2