Jedzie pociąg - tekst piosenki
Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie, liczyć chmury
Gołym i wesołym być
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Nic nie robić, mieć nałogi
Bumelować gdzie się da
Leniuchować, świat całować
Dobry Panie pozwól nam
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy (2x)
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie, liczyć chmury
Gołym i wesołym być
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
A prywatnie być blondynem
Mieć na głowie włosów las
I na łóżku z baldachimem
Robić coś nie jeden raz
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy (2x)
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Być ponadto co nas boli
Co ośmiesza tylko nas
Wypić z wrogiem beczkę soli
Dobry Panie pozwól nam
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Nie oglądać wiadomości
Paru gościom krzyknąć "pass"
Złotej rybce ogryźć ości
Za to co przyniosła nam
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy (2x)
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Nie nie nie nie nie
Byle nie do Warszawy
Nie nie nie nie nie
Byle nie do Warszawy
Nie nie nie nie nie
Byle nie do Warszawy