Ładne oczy masz - tekst piosenki
Ładne oczy masz. Komu je dasz?
Takie ładne oczy, takie ładne oczy
Wśród wysokich traw głęboki staw
Jak mnie me pokochasz, to się w nim utopie.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Wstawię zimną woda, trochę będzie szkoda, trochę
będzie szkoda gdy utopię się w nim.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Powiedzże mi, jak odgadnąć mam,
czy mnie będziesz chciała,
czy mnie będziesz chciała
Przez zielony staw łabędzie dwa grzecznie sobie płyną,
czy mnie chcesz, dziewczyno?
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Wstawię zimną woda, trochę będzie szkoda, trochę
będzie szkoda gdy utopię się w nim.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Inne oczy masz każdego dnia.
Diabeł nie odgadnie,
co w nich chowasz na dnie.
Przez zielony staw przeleciał wiatr,
po przejrzystej toni falę fala goni.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny
Wstawię zimną woda, trochę będzie szkoda, trochę
będzie szkoda gdy utopię się w nim.