DJ Trikmen na wesele w miejscowości Bielsko-Biała - Planujemy Wesele i Ślub z weselicho.net

DJ Trikmen na wesele - logo

Dzień dobry ogromnie się cieszę, że trafili Państwo na moje ogłoszenie. Poznajmy się trochę bliżej. Nazywam się Jan Konior. Jestem DJem już od 10 lat. Najlepszy DJ na wesele Śląsk, wodzirej Bielsko-Biała, konferansjer Cieszyn, sprawdzony dj na wesele Śląsk to frazy po których moi goście trafiają do grona moich zadowolonych klientów. W moim asortymencie znajdziesz: Ciężki dym do pierwszego tańca Napis Love Fotobudka z księgą gości i rekwizytami Animatorka dla dzieci Bielsko Audi wynajemOferta

Orientacyjny koszt: 3000 zł/wesele

 • DJ
 • Wodzirej
 • Zabawa przy stołach
 • Repertuar disco polo
 • Przeboje polskie
 • Przeboje zagraniczne
 • Dzień dobry ogromnie się cieszę, że trafili Państwo na moje ogłoszenie. Poznajmy się trochę bliżej. Nazywam się Jan Konior. Jestem DJem już od 10 lat. Najlepszy DJ na wesele Śląsk, wodzirej Bielsko-Biała, konferansjer Cieszyn, sprawdzony dj na wesele Śląsk to frazy po których moi goście trafiają do grona moich zadowolonych klientów. W moim asortymencie znajdziesz: Ciężki dym do pierwszego tańca Napis Love Fotobudka z księgą gości i rekwizytami Animatorka dla dzieci Bielsko Wynajem luksusowych samochodów marki AUDI Żywiec DJ z legalną muzyką ZAIKS Zatrudnij mnie a Twoja impreza będzie wyjątkowa.


  Zdjęcia

  Wynajem napisu LOVE

  Wynajem napisu LOVE

  DJ Trikmen

  DJ Trikmen

  Świetna zabawa z helem

  Świetna zabawa z helem

  Piękna młoda para, w tle napis LOVE

  Piękna młoda para, w tle napis LOVE

  Sprzęt na Twoje wesele

  Sprzęt na Twoje wesele


  Filmy  Kontakt z Nami

  Miasto: Bielsko-Biała
  Adres siedziby: Bystrzańska 99
  Osoba kontaktowa: Jan Konior

  Opinie

  by dodać opinię
  Maja233 - Moim zdaniem Dj Trikmen to najlepszy Dj na śląsku! To jak on prowadził wesele, to był jakiś kosmos i dla nas i dla gości :D Niezapomniana zabawa do białego rana! Serdecznie dziękujemy!
  2022-10-24 13:13:49
  EwelinaW. - Bardzo dobrze się bawiliśmy. Dziękujemy za miłą współpracę. Oby więcej takich pozytywnych ludzi z pasją. Polecam Dja Trikmena.
  2022-10-26 13:47:29
  KlaraOkoń - Polecam. Dj Trikmen prowadził wesele najpierw mojej siostry od której wzięłam namiary, a ostatnio moje i jestem bardzo zadowolona. Potrafi rozruszać ludzi w każdym wieku :)) Goście bardzo dziękowali za zabawę,a my dziękujemy jemu bo to jego "sprawka" ;) Jeszcze raz z całego serca polecam tego Dja. Najlepszy w Katowicach i okolicy.
  2022-10-27 13:13:46
  aktorkamarzena - To był strzał w 10! Impreza z przytupem. Dziękujemy za świetne prowadzenie ;)
  2023-01-19 15:17:14

  Wybrane miasta w których działamy: Bielsko-Biała Bielsko-Biała Katowice Tychy Szczyrk Częstochowa