Planujemy wesele - wyzwanie dla przyszłych małżonków Wesele i Ślub z weselicho.net

Planujemy wesele - wyzwanie dla przyszłych małżonków

Planujemy wesele - wyzwanie dla przyszłych małżonków

Ślub i wesele to niezwykłe wydarzenie w życiu dwóch osób planujących wspólne życie i założenie rodziny. Zaplanowanie tego dnia jest niezwykłym wyzwaniem dla przyszłych małżonków.

Gdy planujemy wesele wiele rzeczy należy przygotować znacznie wcześniej przed datą planowanego wesela tj. nawet 1-2 lata wcześniej. Chodzi o zarezerwowanie sali, wynajęcie zespołu na wesele (DJ’a, wodzireja, drużbę), zatrudnienie kamerzysty i fotografa.

Kliknij i znajdź zespół, lokal lub fotografa na swoje wesele »

Na kilka miesięcy przed przyjęciem należy wybrać odpowiednie: dekoracje, kwiaty, zaproszenia dla gości (ewentualnie winietki), samochód wiozący państwa młodych. W tym czasie ważne jest też poproszenie księdza o udzielenie ślubu kościelnego.

W ostatnich tygodniach przed ślubem organizuje się transport dla gości oraz ostatecznie decyduje o menu i torcie weselnym. Skoro ten dzień ma być wyjątkowy dla młodej pary to istotne jest przygotowanie ich samych do tego niecodziennego wydarzenia.

Każda kobieta marzy o pięknej, białej sukni, a mężczyzna o eleganckim garniturze czy smokingu. Ważne jest też dobranie odpowiednich dodatków, fryzury, makijażu. Nie lada wyzwaniem i zadaniem dla obu połówek jest wybranie odpowiednich obrączek oraz dla chętnych przygotowanie choreografii pierwszego tańca państwa młodych na weselu.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.43 na 7 głosów

Czytaj również

Pierścionek zaręczynowy - warto  być tradycyjnym
Pierścionek zaręczynowy - warto być tradycyjnym
Jak zorganizować wieczór kawalerski?
Jak zorganizować wieczór kawalerski?
Szukasz prezentu ślubnego? Sprawdź, co jest teraz na topie
Szukasz prezentu ślubnego? Sprawdź, co jest teraz na topie
Reklama: