Jak zorganizować wieczór kawalerski? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Jak zorganizować wieczór kawalerski?
Średnio 4.67 na 3 głosów

Ślub to najważniejszy dzień w życiu dla wielu osób. Często jest on poprzedzony wielomiesięcznymi przygotowaniami i ogromnymi emocjami. Najczęściej w większość przygotować angażują się jedynie kobiety, jednakże panowie bardzo to również przeżywają i często pomagają swoim przyszłym żonom zapiąć wszystko na ostatni guzik.

Bardzo ważne jest, aby przed samym ślubem odpowiednio wypocząć i zrelaksować się. Rolą świadka pana młodego powinno być więc zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, który pomoże przyszłemu małżonkowi się odstresować i zapomnieć na chwilę o wszystkich emocjach i przygotowaniach. W jaki sposób zorganizować wieczór kawalerski dla pana młodego?

Przede wszystkim, warto jest zadbać o to, żeby zebrać wszystkich najważniejszych przyjaciół pana młodego. Poza tym, można pomyśleć również o jego braciach, czy kuzynach. Najlepiej jest skontaktować się z takimi osobami sporo szybciej i wspólnie zdecydować o tym, jaki wieczór kawalerski będzie dla konkretnego narzeczonego najlepszym rozwiązaniem. Można pomyśleć o imprezie, która po prostu najbardziej go ucieszy i rozbawi. Pomysły bywają skrajnie różne od siebie. Wielu panów decyduje się po prostu na wyjście na miasto, gdzie piją alkohol i wspólnie bawią się przy muzyce. Niekiedy towarzyszą im koleżanki, czasami wynajmowane są również striptizerki. Coraz mniej mężczyzn decyduje się jednak na ten krok i często jest to po prostu męski wieczór.

Bardzo popularnym pomysłem ostatnimi czasy jest organizowanie wyjazdów weekendowych. Najczęściej są to wyjazdy na łono natury, gdzie panowie śpią pod namiotami, jedzą kiełbaski z ogniska i łowią ryby. Doskonale sprawdza się również paintball. Można swobodnie wynająć cały obszar na dłuższy czas i być jedyną grupą, która ze sobą walczy. Wiele firm decyduje się również na udostępnienie później miejsca do ogniska i przygotowuje odpowiedni poczęstunek. Zdarzają się również wieczory kawalerskie, które organizowane są po prostu w domu. Panowie spotykają się w swoim gronie i piją razem alkohol. Wtedy również zamawiane są niekiedy striptizerki, które umilają im czas podczas imprezy.

Wielu panów, zainspirowanych amerykańskimi komediami na ten temat, wybiera się również do kasyna. Mogą tam oni grać w różne gry hazardowe, słuchać muzyki i pić alkohol. W wielu takich miejscach znajdują się również puby i restauracje, w których można później w miły sposób spędzić czas. Pomysły bywają naprawdę różne. Powstaje obecnie coraz więcej firm i agencji, które zajmują się profesjonalnym przygotowaniem wieczorów kawalerskich i panieńskich. Nie należy się wtedy niczym martwić, poza tym, że takiej firmie należy zapłacić. Najczęściej udają się jednak imprezy, które organizowane są przez osoby najbliższe, które znają preferencje i upodobania przyszłego pana młodego. Chodzi przecież głównie o to, aby w miły i przyjemny sposób spędzić w swoim gronie trochę czasu, a także odstresować pana młodego i sprawić, że zapomni on chociaż na kilka godzin o przygotowaniach do tego wielkiego dnia. Nie jest ważne, w jakim miejscu odbędzie się impreza.

Portal ŚlubnePlany.pl wsparł nas merytorycznie.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane