Dekoracje ślubne i weselne Wesele i Ślub z weselicho.net

Dekoracje ślubne i weselne

Dekoracje ślubne i weselne

Zbliża się dzień Waszego wesela, wszystko już zamówione zespół, fotograf, sala i zostaje dekoracja sali i kościoła.

Spotykam się często w swojej pracy z tym, że większość próbuje zrobić dekoracje samemu. Często Pary Młode dzwonią do mnie o poradę jak to wykonać.

Nie jest to takie proste jak się wydaje. Zanim zajęłam się dekoracjami sal i kościołów sama miałam wesele, i tak od tego się zaczęło.

Przyszedł ostatni tydzień do wesela i myśląc, że wszyscy przybiegną nam z pomocą zostaliśmy z tym sami. Większość była w pracy lub byli zajęci obowiązkami domowymi. I zrobiliśmy co mogliśmy by przystroić salę weselną i kościół.

Dlatego pomyślałam o tym by pomóc innym w zorganizowaniu tego całego przedsięwzięcia dekoratorskiego, by Państwo Młodzi mogli zająć się załatwianiem ostatnich spraw, Panna Młoda zrelaksowała się przed tak ważnym dniem.

Warto skorzystać z usług firm, które pomogą nam spełnić nasze oczekiwania odnośnie wyglądu sali weselnej i dekoracji kościoła.

Przede wszystkim firmy te maja dużo materiałów, dodatków, gotowych kompozycji, możliwość dobrania szerokiej gamy kolorów. Jednym słowem od balonu do serwetki.

W naszej pracy bardzo ważny jest kompromis, w rozmowie z klientem staramy się pokazać jak można zmienić wygląd sali po przez dekorację. Przedstawiamy kilka propozycji i dokładnie omawiamy co ma zawierać taka dekoracja.

Jest wiele pomysłów na wystrój sali weselnej.

W tym roku dużym zainteresowaniem cieszą się dekoracje tiulowe, materiałowe bardziej delikatne. Większą uwagę klienci przykładają do dekoracji tła z państwem młodym. Chcą by była wyrazista, z delikatnym akcentem dodatków np., wiszące szklane kule, kryształy a wszystko oświetlone kurtynka świetlną. Materiały rozświetlają sznury światem, które pięknie wyglądają wieczorową porą. Na stołach dominują szklane świeczniki, drzewka dekoracyjne z wiszącymi na nich dodatkami z kryształów, świeże kwiaty lub kompozycje kwiatowe w różnej formie z kwiatów sztucznych, które obecnie nie odbiegają wyglądem od żywych. Można je zawieszać również przy dekoracji podsufitowej.

Na dużych salach warto sięgnąć do dekoracji balonowych. Pięknie zapełniają duże powierzchnie sufitu. Oprócz znanych nam długich sznurów balonowych, dzisiaj tworzymy różne formy. Mamy różne wielkości balonów, gama kolorystyczna jest bardzo bogata. Możemy tworzyć serca, kule, grona, inicjały, filary, łuki, itp. Jest możliwość wkomponowania w balony specjalnego oświetlenia i wówczas funkcja zwykłego balonu zmienia znaczenie.

Każda firma dekoratorska ma wiele propozycji w swoim portfolio, z którym powinniśmy się zapoznać i uzgodnić jaka dekoracja nam odpowiada.

Zazwyczaj tak jak ja maja wieloletnie doświadczenie i warto z nimi porozmawiać.

Dlatego życzę dobrego wyboru, realizacji pięknych dekoracji by uświetniły i sprawiły by dzień Waszego ślubu był bardziej wyjątkowy.


W galerii kilka moich prac.


Artykuł: Marzena Witaszek

Zdjęcia: Dekoracje Ślubne i Weselne „Gama”


Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.80 na 5 głosów

Czytaj również

Tort weselny - coś dla osłody.
Tort weselny - coś dla osłody.
Wyjątkowy bukiet na każdą okazję
Wyjątkowy bukiet na każdą okazję
Zaproszenia ślubne - jak wybrać najlepsze?
Zaproszenia ślubne - jak wybrać najlepsze?
Reklama: