Tort weselny - coś dla osłody. Wesele i Ślub z weselicho.net

  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Tort weselny - coś dla osłody.

Tort weselny - coś dla osłody.
Średnio 4.67 na 3 głosów

Dla każdej pary nowożeńców, dzień ślubu kojarzy się z czymś wyjątkowym i niezapomnianym. Ważne jest aby wszystkie szczegóły były dopracowane i ,,zapięte na ostatni guzik". Jednym z takich szczegółów jest tort weselny.

Jest czymś więcej niż słodkim deserem dla gości. Gdy wjeżdża w uroczystej oprawie, przy dźwiękach fanfarów, koniecznie z fajerwerkami - robi się podniosła atmosfera.

Według tradycji krojenie tortu podczas głośnego "Sto Lat" rozpoczyna Pan Młody i pierwszy kawałek podaje swojej żonie. Następny kawałek kroi Pani Młoda i podaje mężowi. Następnie obsługa kroi tort dla gości.

Na weselach spotyka się różne rodzaje tortów. Najpopularniejsze są piętrowe torty okrągłe, ale mogą być również kwadratowe a nawet w kształcie łabędzi czy pałaców. Wszystko zależy od od talentu cukiernika.

Jeżeli nie można zdecydować się na smak tortu to najlepiej zdecydować się na smak neutralny, który z reguły pasuje większości osób kawowy, orzechowy czy waniliowy. Wielkość tortu należy dobrać do ilości gości, na pewno każdy cukiernik doradzi wykorzystując swoje doświadczenie.

Ważne by tort weselny był wyjątkowy i przyniósł nie tylko odczucia wizualne ale przede wszystkim smakowe.

Smacznego.Zobacz więcej zdjęć w galerii tortów weselnych


Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane