Jak wyglądać pięknie na weselu będąc gościem? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Jak wyglądać pięknie na weselu będąc gościem?

Jak wyglądać pięknie na weselu będąc gościem?
Średnio 4.67 na 3 głosów

Bycie gościem na przyjęciu weselnym to doskonała okazja do świętowania i wspólnego cieszenia się z parą młodą. W Polsce przyjęte jest wyprawianie hucznych wesel na które wszyscy goście przychodzą w bardzo eleganckich strojach.

Mężczyzna powinien więc założyć wyjściowy garnitur, białą koszulę, spinki i krawat albo muszkę pasujące do stroju jego partnerki. Buty również powinny być eleganckie, mogą to być lakierki.

Strój kobiety jest nieco bardziej skomplikowany i wymaga więcej przygotowań oraz kosztów. Kobieta na wesele zdecydowanie powinna przyjść w sukience. Tradycja nakazuje by nie zakładać strojów w kolorze białym i czarnym. Sukienka może być zarówno długa do samej ziemi jak i krótka. Można pozwolić sobie na odsłonięcie ciała na przykład dekoltu czy pleców.

Sukienki weselne mogą być bogato zdobione cyrkoniami, złotymi nićmi czy frędzlami. Do sukienki należy dobrać pasujące kolorystycznie dodatki a więc małą wizytową torebkę i buty koniecznie na wysokim obcasie.

Na tę okazję wypada także założyć odważną i wyjściowa biżuterię. Dopełnieniem całości będzie fryzura od profesjonalnego fryzjera, wyjściowy makijaż i ozdobione paznokcie.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane