Spinki do mankietów - weselne świecidełka Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?

Spinki do mankietów - weselne świecidełka

Spinki do mankietów - weselne świecidełka
Średnio 4.50 na 2 głosów

Ślub i wesele to specyficzne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Na ślubnym kobiercu większość osób staje jeden jedyny raz. Chcą, aby ten wyjątkowy dzień w ich życiu był najpiękniejszy i radosny. Poprzedza go cała masa skrupulatnych przygotowań. Szykujemy stroje, zapraszamy gości, rezerwujemy salę i zespół muzyczny. Ale w wirze tych wszystkich obowiązków nie można zapomnieć także o drobiazgach, które dopną wszystko w całość. Takim właśnie szczegółem jest odpowiednia ślubna biżuteria, także ta dla mężczyzny. Spinki do mankietów to mały, aż ważny element stroju Pana Młodego oraz jego świadka. Nie może ich zdecydowanie zabraknąć.

Spinki do mankietów dobrane do stroju dodadzą odpowiedniego charakteru i stylu. Co prawda jest to dyskretna męska ozdoba, ale jak gustownie spaja w całość stylizację. Obecnie wybór spinek do mankietów jest bardzo duży, więc mężczyźni mają w czym wybierać. Począwszy od tych klasycznych, a skończywszy na bardzo abstrakcyjnych motywach. Zakładane są zazwyczaj do eleganckiego stroju na konkretne okazje. Takim też wydarzeniem jest ślub i wesele.


Spinki do mankietów dla Pana Młodego

Nieodzownym elementem stroju Pana Młodego powinny być właśnie spinki do mankietów. To one podkreślą jego gust, styl i klasę. Odpowiednio dobrane mogą dodać powagi lub wręcz przeciwnie wnieść odrobinę luzu do ubioru. To jakie wybierzemy zależy od naszego charakteru i osobowości. Każdy przecież preferuje inny kolor i kształt. A wybór spinek do mankietów w sklepach internetowych jest ogromny. Obecnie są całe działy ze spinkami do koszul, gdzie znajdziemy te klasyczne w kształcie prostokątów, kwadratów i walców, a także te nietypowe w kształcie piorunów, koniczynek szczęścia, czy podkowy. Spinki powinny być dobrze dobrane do krawata lub poszetki. Nakładane są do specjalnych koszul przygotowanych do spinek. To jak wybrać te odpowiednie i zgrać je z innymi elementami weselnego stroju można zobaczyć na wielu modowych blogach męskich. Można także zainspirować się gotowymi stylizacjami i propozycjami blogerów. Zatem nie będzie większego problemu z odpowiednim i trafnym doborem spinek męskich.Spinki do mankietów jako weselny prezent

Spinki męskie to także oryginalny i ciekawy pomysł na prezent dla Pana Młodego. Można wybrać takie, które współgrać będą z jego zainteresowaniami, pracą lub hobby. Spinki do mankietów w kształcie słuchawek lekarza, noży szefa kuchni, czapki kucharskiej, aparatu fotograficznego nikogo już dzisiaj nie dziwią. Jest to świetny drobiazg właśnie z przeznaczeniem na elegancki podarunek. Te o prostych kształtach, gładkie, z możliwością wykonania indywidualnego grawera będą podwójnie wyjątkowe. Za pomocą lasera można nanieść kilka słów prosto z serca, inicjały, datę, podpis lub znaczący symbol. Można wybrać też bardziej młodzieżowe, które dodadzą stylizacji wiosennego luzu. Ze znaczkiem Supermena, czaszką, Batmanem lub Transfotmersem mogą przydać się na mniej poważne wyjścia.

Jak widać spinki do mankietów to drobiazg podkreślający elegancki styl i gust mężczyzny. Można je nałożyć na wesele, ślub lub uroczystą kolację, ale mogą też być idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Klasyczne, oryginalne i niebanalne motywy dodadzą odpowiedniego charakteru ubiorowi. Wśród setek egzemplarzy każdy mężczyzna znajdzie ten odpowiedni dla niego.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: