Sesja ślubna - niebanalne pomysły Wesele i Ślub z weselicho.net

Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Wśród planów znajdujących się na długiej liście zadań związanych z przygotowaniami do ślubu istotnym punktem jest sesja ślubna. Ta niezwykle ważna pamiątka coraz częściej przedstawiana jest nie tylko rodzinie i najbliższym, ale także zostaje publikowana w sieci dzięki czemu trafia do szerszego grona odbiorców. Młodym parom zależy, żeby zdjęcia były jak najbardziej oryginalne czy też nietypowe.

Sesja ślubna na łonie natury

Jeszcze do niedawna fotografowie wykonujący sesje ślubne nie wychodzili poza studio. Dziś zdecydowanie najmodniejszym tłem i tematyką takich zdjęć jest natura. Sesje plenerowe wyparły dość szybko bardziej intymne obrazy, które pokazywały choćby parę w sypialni. Wiele osób decyduje się na sesje tematyczne często w niesamowitych miejscach, które znajdują się w okolicy.

Rekwizyty takie jak wianek we włosach, kłosy zbóż w połączeniu ze scenerią łona natury oraz plaża, morze wraz zachodem słońca to najczęściej wybierane motywy ślubnych sesji. Klimat tych fotografii jest ponadczasowy, nigdy nie ulegnie przedawnieniu.


Rekwizyty

Do ciekawych aranżacji należy też eksponowanie przeszłości za pomocą antyków. Coraz częściej wykorzystuje się też gadżety na patyku np. wąsy, okulary prosto z fotobudki, co oprócz efektu daje też niezłą zabawę podczas sesji.

Pasja młodej pary

Kolejnym motywem często wykorzystywanym podczas zdjęć jest ukazanie pasji młodej pary. Oczywiście zastosowanie tego zabiegu jest uzależnione od faktycznych zainteresowań małżonków. Nowym, bardziej przyszłościowym trendem w fotografii ślubnej staje się fotografia w formie GIF, czyli połączenie kilku zdjęć dając efekt ruchu np. nakładania obrączki na palec.

Fotografia ślubna muzyka

Foto ślubne

fotografia ślubna karate

Współczesne możliwości techniczne pozwalają na tworzenie albumów cyfrowych, a co za tym idzie wykonania wielu fotografii co w połączeniu z kreatywnością nie stanowi jakichkolwiek ograniczeń dla nowych pomysłów.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.35 na 17 głosów
~Kaśka222 - Jak fotograf jest kreatywny to zawsze będzie miał pomysł na zdjęcia ślubne
2018-12-09 10:35:04

Czytaj również

Śnieżnobiałe śluby w Opolu
Śnieżnobiałe śluby w Opolu
Niezapomniane atrakcje w prezencie ślubnym
Niezapomniane atrakcje w prezencie ślubnym
Idealny prezent dla kobiety
Idealny prezent dla kobiety
Reklama: