Idealny prezent dla kobiety Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły

Idealny prezent dla kobiety

Idealny prezent dla kobiety
Średnio 4.00 na 1 głosów

Zakup idealnego prezentu dla kobiety to nie lada wyzwanie. Wielu mężczyzn chciałoby obdarować ukochaną czymś wyjątkowym, jednak często brakuje im pomysłów. Prezent bowiem musi trafiać prosto w serce kobiety. Powinien być rodzajem bezsłownego wyrazu emocji i uczuć, łączących zakochanych. Mężczyźni mają również problem z wyborem prezentu dla innych wyjątkowych kobiet - swoich matek, sióstr czy przyjaciółek. Jak zatem sprostać temu zadaniu i zadowolić kobiety? Idealnym podarunkiem, podkreślającym kobiece piękno i klasę, bez względu na wiek czy relację łączące z obdarowaną, jest biżuteria Pandora.

Pandora – marka uwielbiana przez kobiety na całym świecie

Pandora to światowa marka od lat zachwycająca wszystkie panie. Biżuterię można zakupić w ponad siedemdziesięciu krajach, na sześciu kontynentach, w blisko kilkunastu tysiącach punktów sprzedaży i w około dziewięciuset sklepach. Oferowana przez Pandorę biżuteria jest ręcznie robiona. Wykonuje się ją wyłącznie z metali szlachetnych o najwyższej jakości. Fenomen marki i jej produktów polega na unikatowym, szlachetnym oraz ponadczasowym design (wystarczy tylko zapoznać się z kolekcją zawieszek Pandory, by się o tym naocznie przekonać). Poprzez to Pandora zachęca kobiety do odważniejszego prezentowania siebie i nieustannego podkreślania swojego indywidualizmu i niezwykłości.

Wyjątkowy dodatek - charmsy i zawieszki Pandora

W ofercie biżuterii Pandora znajdują się unikatowe, starannie wykończone bransoletki, naszyjniki, kolczyki oraz pierścionki. Jednak tym, co zdecydowanie wyróżnia markę, są charmsy i zawieszki, czyli wspaniałe akcesoria, niosące za sobą bardzo konkretny przekaz. Charmsy są dodatkowymi elementami bransoletek, wykonanymi ze srebra, 14-karatowego złota lub mieszaniny złota i srebra. Występują w różnego rodzaju kształtach, a ich funkcją jest przypominanie o istotnych dla nas chwilach i okazjach. Pandora proponuje blisko sześćset wzorów charmsów. Z kolei zawieszki Pandory, stworzone również ze złota i srebra oraz przybierające setki kształtów i wzorów, są elementem dodatkowym naszyjników. Przykładowe charmsy Pandora z kolekcji ESSENCE COLLECTION, to pięknie odbijające światło fasetki, finezyjny połysk oraz przede wszystkim symbol wartości, które podkreślają wyjątkowość każdej kobiety. Wśród nich można odnaleźć charmsy uosabiające troskliwość, kreatywność czy godność.

Jak zadbać o biżuterię Pandora?

Wyjątkowe prezenty powinny cieszyć nas przez długie lata. Dlatego tak ważne jest, aby o nie odpowiednio zadbać. Chcielibyśmy, aby złoto i srebro zawsze było idealnie błyszczące. Zdarza się jednak, że pod wpływem kontaktu z zanieczyszczonym powietrzem staje się zaśniedziałe. Krokiem do przywrócenia ich idealnego blasku jest wyczyszczenie ich miękką szczoteczką w letniej wodzie, z dodatkiem małej ilości mydła o neutralnym pH. Wszelkiego rodzaju chemiczne środki mogą zaszkodzić biżuterii. Trzeba również pamiętać o unikaniu kontaktu naszyjników czy bransoletek z kosmetykami, kremami, słoną wodą czy chlorem. Pamiętajmy również o zdjęciu biżuterii przed kąpielą, treningiem czy spaniem.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: