Atrakcyjne miejsca do sesji ślubnej w Trójmieście Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych

Atrakcyjne miejsca do sesji ślubnej w Trójmieście

Atrakcyjne miejsca do sesji ślubnej w Trójmieście
Średnio 4.50 na 2 głosów

W dniu ślubu młodzi nowożeńcy nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. Podczas sesji ślubnej fotograf koncentruje się tylko na młodych małżonkach. Mija stres, oddech staje się wolniejszy, twarze rozjaśnia uśmiech. To piękny moment, aby "opowiedzieć" sobie o wzajemnej miłości.

Sesja ślubna jest niczym sekretny performance, ubrana w gesty, spojrzenia, dotyk. Fotograf jest reżyserem uwieczniającym artystyczny przekaz, nowożeńcy cudownymi, naturalnymi aktorami.

Raczej morze lub wieś niż miasto

Jakiś stosunkowo prosty widok, niezbyt przeładowany, prawie jednolity. Niewiele kontrastów barw i niedogodności, form z pasem gładkiej, nie wzburzonej wody. Przestrzeń, która pozwala kontemplować, zatrzymać czas; doskonale czuła - śliczna mała rybacka osada na uboczu Gdyni Oksywie, gdzie jak przed wiekami kaszubscy rybacy wciąż o poranku łowią ryby. Gdzie można poczuć kolor, zapach i spokój, ukrywając się przed natrętnymi turystami. Równie idealnym miejscem jest Rewa, tuż przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym. Poranna sesja ślubna może zaowocować nostalgicznymi ujęciami.

A jeśli marzy nam się sesja ślubna z szeroką, piaszczystą plażą w tle, kiedy słońce wynurza się z tafli wody, opierając się o horyzont, najpiękniejszym miejscem będzie Wsypa Sobieszewska (znajdująca się 15 km od Gdańska) lub Cypel Redłowski - przystań dla zbłąkanych żeglarzy lub Orłowo – z klifem, oraz urokliwym molem, przy którym stoją przycumowane łodzie rybackie, a może najpiękniejsze w Polsce molo w Sopocie, kiedy słońce kładzie się do snu i ucicha turystyczny zgiełk.

W sekretnych zaułkach urokliwych kamieniczek

Tam, gdzie zwalnia czas, gdzie brukowane uliczki i stare kamienice z przepięknymi przedprożami opowiadają własne historie jak ulica Mariacka w Gdańsku, gdzie siedzibę mają lokalni rzemieślnicy albo deptak Bohaterów Monte Casino w Sopocie, która stała się domem artystów.

W przestrzeni industrialnej

Systematyczne, uporczywe działanie czasu. Odpryski i zadrapania przeszłości. Lepka, nieruchoma, obojętna, dotkliwa nieobecność - Dolne miasto w Gdańsku to miejsce, gdzie czuć oddech przeszłości. Tory tramwajowe prowadzące do nieczynnej zajezdni, linia kolejowa, z ruinami pozostałości po fortyfikacjach, opuszczone budynki przemysłowe. Dzielnica planów filmowych.

Z pozostałościami po budynkach Królewskiej Fabryki Karabinów. Ślady stóp penetrujących kolejne przestrzenie…odgłos wiatru, wypełniającego szczeliny, i te misternie wykonane detale, wykończenia portali, stolarki okiennej, schodów… A może... jakiś drobny fragment przestrzeni wokół was? Ładnie położone samotne drzewo, fragment ciekawej ściany czy zaułek uliczki z małą kawiarenką.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:


Najczęściej czytane