Oprawa muzyczna ślubu Wesele i Ślub z weselicho.net

Oprawa muzyczna ślubu

Dodaj swoją firmę do katalogu

Anielski śpiew - Iwona Żak (Kupisz)  Duszniki-Zdrój
Anielski śpiew - Iwona Żak (Kupisz)
Duszniki-Zdrój

Marzycie Państwo o pięknym śpiewie na Ślubie? WOKALISTKA z wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem OFERUJE PROFESJONALNĄ OPRAWĘ WOKALNĄ UROCZYSTOŚCI ŚLUBNYCH Absolwentka Wyższej Uczelni Muzycznej, wieloletnie doświadczenie, solistka w zespołach ewangelizacyjnych.

Skrzypce,Śpiewaczka,Harfa,Organista,Trio  Wrocław
Skrzypce,Śpiewaczka,Harfa,Organista,Trio Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Wrocław

Uroczysta oprawa muzyczna ślubów kościelnych i cywilnych w USC i w plenerze,chrzcin,komunii,rocznic,pogrzeb ów w wykonaniu najwyższej klasy muzyków z filharmonii i opery.Repertuar jest do uzgodnienia.Do wyboru są: SKRZYPCE SOLO DUETY:SKRZYPCE+WOKALISTKA SKRZYPCE+HARFA SKRZYPCE+WIOLONCZELA TRIO:SKRZYPCE+ALTÓWKA+WIOLONCZELA KWARTET SMYCZKOWY TRĄBKA SAKSOFON ORGANISTA Z WŁASNYM INSTRUMENTEM I NAGŁOŚNIENIEM

40 PLUS  Sochaczew
40 PLUS
Sochaczew

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym, który łączy pasja do tego co robimy. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną oraz dobrą zabawę. Gramy na żywo, a dzięki bogatemu repertuarowi dostosujemy się do każdej grupy wiekowej oraz do wielu upodobań muzycznych. Naszą dewizą jest zadowolenie naszych klientów. Na życzenie możemy przygotować większość utworów np. na pierwszy taniec, oczepiny itp.W ofercie mamy przygotowaną również bogatą biesiadę za tzw. stołami. Tworzymy własne kompozycje muzyki

Reklama
Dolcissima  Dębica
Dolcissima
Dębica

Zespół profesjonalnych muzyków, specjalizujących się w oprawie muzycznej ceremonii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku muzycznym. Dziś możemy pochwalić się dziesiątkami zadowolonych Klientów, którzy pragnęli dzięki naszej muzyce pozostać w pamięci swoich Gości na długo i przeżyć ten dzień wyjątkowo.

Moon Quartet - oprawa muzyczna ślubów  Warszawa
Moon Quartet - oprawa muzyczna ślubów
Warszawa

Witamy Państwa na naszym profilu :) 15 lat doświadczenia w branży, kilkadziesiąt zadowolonych par młodych- to nasza wizytówka :) Kontakt z klientami jest dla nas najważniejszy :) Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu i na nasze strony :)

Wasi Muzycy - Kompleksowa Oprawa Muzyczna  Łódź
Wasi Muzycy - Kompleksowa Oprawa Muzyczna Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Łódź

Kompleksowo i profesjonalnie realizujemy oraz organizujemy oprawę muzyczną ślubu kościelnego, cywilnego oraz humanistycznego. Oferujemy oprawę muzyczną przed ceremonią zaślubin, w trakcie trwania ślubu, w trakcie trwania życzeń w miejscu ceremonii. Posiadamy bardzo dużą autopsję oraz wszechstronny repertuar, który nieprzerywanie od kilku lat rozszerzamy. Oprócz śpiewu na ślubie, oferujemy występy: skrzypiec, saksofonu, harfy, gitary, fletu, organów, wiolonczeli. Do usłyszenia!

Oprawa muzyczna ślubu  Wschowa
Oprawa muzyczna ślubu Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Wschowa

Agnes-oprawa muzyczna Oferuję oprawę muzyczną ślubów kościelnych i cywilnych. W repertuarze mam najpopularniejsze utwory, a także jestem otwarta na propozycje. Jestem skrzypaczką i wokalistką od wielu lat oraz współpracuję z wieloma innymi, wspaniałymi muzykami. Na życzenie angażuję do współpracy na ślub cywilny: drugą skrzypaczkę, wiolonczelistkę i pianistę, a na ślub kościelny: organistę, gitarzystę lub drugą wokalistkę. Zachęcam do zapoznania z moją ofertą!

Reklama
OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBÓW - SKRZYPCE NA ŚLU  Zduńska Wola
OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBÓW - SKRZYPCE NA ŚLU Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Zduńska Wola

Oprawa muzyczna ślubu: - kościelnego, cywilnego, plenerowego, humanistycznego. - błogosławieństwo w domu Panny Młodej, - muzyka podczas składania życzeń, - podczas obiadu na przyjęciu, do pierwszego tańca Pary Młodej. Skrzypce lub skrzypce + wokal. Skrzypce live z podkładem muzycznym. Własne nagłośnienie. Oprawa muzyczna imprez firmowych, eventów, jubileuszów, imienin, uroczystych obiadów, chrztów, pogrzebów itp Zapraszam do kontaktu.

Śpiew na ślubie - profesjonalna wokalistka  Kalisz
Śpiew na ślubie - profesjonalna wokalistka Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Kalisz

Z wielką radością zaśpiewam podczas Państwa ślubu! Jestem absolwentką Akademii Muzycznej na wydziale śpiewu solowego. Oferuję profesjonalny śpiew klasyczny (operowy) podczas ślubu kościelnego. Współpracuję z instrumentalistami dzięki czemu możemy rozszerzyć instrumentarium m.in. o kwartet smyczkowy, skrzypce, trąbkę, harfę, czy flet. Zapraszam!

Skrzypce na ślubie - Wiola Trzcińska   Wieliczka
Skrzypce na ślubie - Wiola Trzcińska Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Wieliczka

Oferuję państwu piękną oprawę muzyczną ślubu i innych uroczystości. Gram na skrzypcach od 13 lat. Ukończyłam szkołę muzyczną I i II stopnia. Muzyka jest moją pasją i wkładam dużo serca w to co robię. Posiadam bogate doświadczenie w tego rodzaju przedsięwzięciach. Utwory wykonuję przy akompaniamencie organisty. Zapraszam do kontaktu.