Oprawa muzyczna ślubu Wesele i Ślub z weselicho.net

Oprawa muzyczna ślubu

Oprawa muzyczna ślubu to ważny element różnego rodzaju uroczystości i wydarzeń, który pomaga nadać im odpowiedni charakter i atmosferę. W przypadku ślubów, muzyka odgrywa szczególną rolę, ponieważ towarzyszy młodej parze przez całą uroczystość, od momentu wejścia panny młodej, przez ceremonię, aż do zabawy weselnej. Jeśli potrzebujesz solisty, kwartetu, skrzypka (Oprawa muzyczna ślubu ) w tym dziale na pewno go znajdziesz.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Skrzypce,Śpiewaczka,Harfa,Organista,Trio  Wrocław
Skrzypce,Śpiewaczka,Harfa,Organista,Trio Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Wrocław

Uroczysta oprawa muzyczna ślubów kościelnych i cywilnych w USC i w plenerze,chrzcin,komunii,rocznic,pogrzeb ów w wykonaniu najwyższej klasy muzyków z filharmonii i opery.Repertuar jest do uzgodnienia.Do wyboru są: SKRZYPCE SOLO DUETY:SKRZYPCE+WOKALISTKA SKRZYPCE+HARFA SKRZYPCE+WIOLONCZELA TRIO:SKRZYPCE+ALTÓWKA+WIOLONCZELA KWARTET SMYCZKOWY TRĄBKA SAKSOFON ORGANISTA Z WŁASNYM INSTRUMENTEM I NAGŁOŚNIENIEM

Anielski śpiew - Iwona Żak (Kupisz)  Duszniki-Zdrój
Anielski śpiew - Iwona Żak (Kupisz)
Duszniki-Zdrój

Marzycie Państwo o pięknym śpiewie na Ślubie? WOKALISTKA z wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem OFERUJE PROFESJONALNĄ OPRAWĘ WOKALNĄ UROCZYSTOŚCI ŚLUBNYCH Absolwentka Wyższej Uczelni Muzycznej, wieloletnie doświadczenie, solistka w zespołach ewangelizacyjnych.

40 PLUS  Sochaczew
40 PLUS
Sochaczew

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym, który łączy pasja do tego co robimy. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną oraz dobrą zabawę. Gramy na żywo, a dzięki bogatemu repertuarowi dostosujemy się do każdej grupy wiekowej oraz do wielu upodobań muzycznych. Naszą dewizą jest zadowolenie naszych klientów. Na życzenie możemy przygotować większość utworów np. na pierwszy taniec, oczepiny itp.W ofercie mamy przygotowaną również bogatą biesiadę za tzw. stołami. Tworzymy własne kompozycje muzyki

Reklama
Dolcissima  Dębica
Dolcissima
Dębica

Zespół profesjonalnych muzyków, specjalizujących się w oprawie muzycznej ceremonii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku muzycznym. Dziś możemy pochwalić się dziesiątkami zadowolonych Klientów, którzy pragnęli dzięki naszej muzyce pozostać w pamięci swoich Gości na długo i przeżyć ten dzień wyjątkowo.

Moon Quartet - oprawa muzyczna ślubów  Warszawa
Moon Quartet - oprawa muzyczna ślubów
Warszawa

Witamy Państwa na naszym profilu :) 15 lat doświadczenia w branży, kilkadziesiąt zadowolonych par młodych- to nasza wizytówka :) Kontakt z klientami jest dla nas najważniejszy :) Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu i na nasze strony :)

Oprawa muzyczna ślubu  Wschowa
Oprawa muzyczna ślubu Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Wschowa

OPRAWA MUZYCZNA * ślubu cywilnego * ślubu cywilnego + życzeń * ślubu kościelnego * uroczystego obiadu/bankietu weselnego Oferujemy: * repertuar z zakresu muzyki klasycznej, filmowej i rozrywkowej * pełen profesjonalizm * fachowe doradztwo w doborze repertuaru * współpracę z innymi instrumentalistami Poniżej proponowane składy zespołu: 1. Ślub cywilny: -skrzypce solo -skrzypce + piano 2. Ślub kościelny -skrzypce solo -wokal+skrzypce -wokal+skrzypce+gitara -wokal+skrzypce+organy -wokal+organy

Wasi Muzycy - Kompleksowa Oprawa Muzyczna  Łódź
Wasi Muzycy - Kompleksowa Oprawa Muzyczna Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Łódź

Kompleksowo i profesjonalnie realizujemy oraz organizujemy oprawę muzyczną ślubu kościelnego, cywilnego oraz humanistycznego. Oferujemy oprawę muzyczną przed ceremonią zaślubin, w trakcie trwania ślubu, w trakcie trwania życzeń w miejscu ceremonii. Posiadamy bardzo dużą autopsję oraz wszechstronny repertuar, który nieprzerywanie od kilku lat rozszerzamy. Oprócz śpiewu na ślubie, oferujemy występy: skrzypiec, saksofonu, harfy, gitary, fletu, organów, wiolonczeli. Do usłyszenia!

Reklama
Oprawa ślubna  Zielona Góra
Oprawa ślubna Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Zielona Góra

Chcesz aby Twój najważniejszy dzień w życiu był wyjątkowy? My o to zadbamy na najwyższym poziomie artystycznym. Ślub to wyjątkowy czas, a my stworzymy atmosferę którą zapamięta każdy kto będzie w nim uczestniczył. Muzycy filharmonii Zielonogórskiej, flet i obój, organy. Znakomite połączenie brzmienia i interpretacje najpiękniejszych utworów ktore wzruszą i stworzą wyjątkowy klimat. Program bardzo zróżnicowany i bogaty. Jeśli chcecie przygotujemy dla Was utwór o którym zawsze marzyliście

Śpiew na ślubie - profesjonalna wokalistka  Kalisz
Śpiew na ślubie - profesjonalna wokalistka Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Kalisz

Z wielką radością zaśpiewam podczas Państwa ślubu! Jestem absolwentką Akademii Muzycznej na wydziale śpiewu solowego. Oferuję profesjonalny śpiew klasyczny (operowy) podczas ślubu kościelnego. Współpracuję z instrumentalistami dzięki czemu możemy rozszerzyć instrumentarium m.in. o kwartet smyczkowy, skrzypce, trąbkę, harfę, czy flet. Zapraszam!

Skrzypce na ślubie - Wiola Trzcińska   Wieliczka
Skrzypce na ślubie - Wiola Trzcińska Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Wieliczka

Oferuję państwu piękną oprawę muzyczną ślubu i innych uroczystości. Gram na skrzypcach od 13 lat. Ukończyłam szkołę muzyczną I i II stopnia. Muzyka jest moją pasją i wkładam dużo serca w to co robię. Posiadam bogate doświadczenie w tego rodzaju przedsięwzięciach. Utwory wykonuję przy akompaniamencie organisty. Zapraszam do kontaktu.