Oprawa muzyczna ślubu Wrocław Wesele i Ślub z weselicho.net

Oprawa muzyczna ślubu Wrocław

Oprawa muzyczna ślubu to ważny element różnego rodzaju uroczystości i wydarzeń, który pomaga nadać im odpowiedni charakter i atmosferę. W przypadku ślubów, muzyka odgrywa szczególną rolę, ponieważ towarzyszy młodej parze przez całą uroczystość, od momentu wejścia panny młodej, przez ceremonię, aż do zabawy weselnej. Jeśli potrzebujesz solisty, kwartetu, skrzypka (Oprawa muzyczna ślubu z Wrocławia i okolicy) w tym dziale na pewno go znajdziesz.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Skrzypce,Śpiewaczka,Harfa,Organista,Trio  Wrocław
Skrzypce,Śpiewaczka,Harfa,Organista,Trio Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Wrocław

Uroczysta oprawa muzyczna ślubów kościelnych i cywilnych w USC i w plenerze,chrzcin,komunii,rocznic,pogrzeb ów w wykonaniu najwyższej klasy muzyków z filharmonii i opery.Repertuar jest do uzgodnienia.Do wyboru są: SKRZYPCE SOLO DUETY:SKRZYPCE+WOKALISTKA SKRZYPCE+HARFA SKRZYPCE+WIOLONCZELA TRIO:SKRZYPCE+ALTÓWKA+WIOLONCZELA KWARTET SMYCZKOWY TRĄBKA SAKSOFON ORGANISTA Z WŁASNYM INSTRUMENTEM I NAGŁOŚNIENIEM

Anielski śpiew - Iwona Żak (Kupisz)  Duszniki-Zdrój - działamy też na terenie Wrocławia
Anielski śpiew - Iwona Żak (Kupisz)
Duszniki-Zdrój - działamy też na terenie Wrocławia

Marzycie Państwo o pięknym śpiewie na Ślubie? WOKALISTKA z wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem OFERUJE PROFESJONALNĄ OPRAWĘ WOKALNĄ UROCZYSTOŚCI ŚLUBNYCH Absolwentka Wyższej Uczelni Muzycznej, wieloletnie doświadczenie, solistka w zespołach ewangelizacyjnych.

Oprawa muzyczna ślubu  Wschowa - działamy też na terenie Wrocławia
Oprawa muzyczna ślubu Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Wschowa - działamy też na terenie Wrocławia

OPRAWA MUZYCZNA * ślubu cywilnego * ślubu cywilnego + życzeń * ślubu kościelnego * uroczystego obiadu/bankietu weselnego Oferujemy: * repertuar z zakresu muzyki klasycznej, filmowej i rozrywkowej * pełen profesjonalizm * fachowe doradztwo w doborze repertuaru * współpracę z innymi instrumentalistami Poniżej proponowane składy zespołu: 1. Ślub cywilny: -skrzypce solo -skrzypce + piano 2. Ślub kościelny -skrzypce solo -wokal+skrzypce -wokal+skrzypce+gitara -wokal+skrzypce+organy -wokal+organy

Reklama
Wasi Muzycy - Kompleksowa Oprawa Muzyczna  Łódź - działamy też na terenie Wrocławia
Wasi Muzycy - Kompleksowa Oprawa Muzyczna Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Łódź - działamy też na terenie Wrocławia

Kompleksowo i profesjonalnie realizujemy oraz organizujemy oprawę muzyczną ślubu kościelnego, cywilnego oraz humanistycznego. Oferujemy oprawę muzyczną przed ceremonią zaślubin, w trakcie trwania ślubu, w trakcie trwania życzeń w miejscu ceremonii. Posiadamy bardzo dużą autopsję oraz wszechstronny repertuar, który nieprzerywanie od kilku lat rozszerzamy. Oprócz śpiewu na ślubie, oferujemy występy: skrzypiec, saksofonu, harfy, gitary, fletu, organów, wiolonczeli. Do usłyszenia!

Skrzypce na ślub - oprawa muzyczna  Zduńska Wola - działamy też na terenie Wrocławia
Skrzypce na ślub - oprawa muzyczna Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Zduńska Wola - działamy też na terenie Wrocławia

Oprawa muzyczna ślubu: - kościelnego, cywilnego, plenerowego, humanistycznego. - błogosławieństwo w domu Panny Młodej, - muzyka podczas składania życzeń, - podczas obiadu na przyjęciu, do pierwszego tańca Pary Młodej. Skrzypce lub skrzypce + wokal. Skrzypce live z podkładem muzycznym. Własne nagłośnienie. Oprawa muzyczna imprez firmowych, eventów, jubileuszów, imienin, uroczystych obiadów, chrztów, pogrzebów itp Zapraszam do kontaktu.

Oprawa muzyczna ślubu SKRZYPCE i WOKAL   Wrocław
Oprawa muzyczna ślubu SKRZYPCE i WOKAL
Wrocław

WITAM SERDECZNIE :) SKRZYPCOWO - Jestem absolwentką studiów I stopnia w zakresie gry na skrzypcach i aktualnie kontynuuje studia na kierunku kameralistyki we Wrocławiu. Aktualnie także członkinią kwartetu smyczkowego A VISTA QUARTETTO. WOKALNIE - ukończyłam dwuletnie studium wokalno-liturgiczne we Wrocławiu, a aktualnie kształcę się prywatnie pod okiem wokalisty zespołu Spirituals Singers Band Jacka Zameckiego. Od dziecka śpiewam w kościele, aż do tej pory (także poza ślubami), więc pieśni religijne i psalmy nie są mi obce. Od czasu do czasu występuję z zespołem DANIELO oraz gościnnie z zespołem N.O.E., śpiewając podczas Mszy Świętych, uwielbień i koncertów. Występuję także solowo z gitarzystą, Tymoteuszem Parą z recitalami poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej. Oprawą uroczystości ślubnych zajmuję się od wielu lat, a w zasadzie odkąd potrafiłam zagrać po raz pierwszy Ave Maria mając jakieś 9- 10 lat ;) WYSTĘPUJĘ: - SOLO (wokalnie i skrzypcowo, bez akompaniamentu) - w DUECIE SKRZYPCOWYM (wokal-skrzypce-skrzypce) - w DUECIE Z WIOLONCZELĄ (wokal-skrzypce-wiolonczela) - w DUECIE Z GITARĄ (wokal-skrzypce-gitara) - w TRIO Z GITARĄ I WOKALEM (dwa wokale-skrzypce-gitara) - w KWARTECIE SMYCZKOWYM A Vista Quartetto (także w zestawieniu wokal-trio smyczkowe) !!! (cena jest zależna od składu. Ilość utworów nie gra roli) !!! Mogę podjąć także współpracę z miejscowym organistą jeśli jest taka możliwość. Mam do dyspozycji organistów jeśli zaszłaby potrzeba. W repertuarze utwory klasyczne, piosenki religijne, pieśni kościelne, pieśni uwielbienia. Jesteśmy także otwarci jak najbardziej na Państwa propozycję i nowości! :) ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ARANŻU NA DUET SMYCZKOWY CZY KWARTET UTWORÓW, KTÓRYCH NIE MA NORMALNIE W NUTACH. Ślub to najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu! Dźwięki skrzypiec mogą sprawić, że będzie on jeszcze bardziej wyjątkowy, niepowtarzalny!!! POZDRAWIAM I POLECAM SIĘ Malwina Kulisiewicz i reszta ekipy :)

Cecylia Matysik-Ignyś  Poznań - działamy też na terenie Wrocławia
Cecylia Matysik-Ignyś
Poznań - działamy też na terenie Wrocławia

W tym wymarzonym dniu, pełnym uniesienia, romantyzmu i Miłości, nic tak pięknie nie uświetni uroczystości zaślubin jak anielskie brzmienie harfy, które nadaje niepowtarzalny i niezapomniany ton tej wyjątkowej chwili. Mam przyjemność zaproponować Państwu moją grę w tym szczególnym dniu, zarówno na uroczystościach ślubnych w kościele jak również podczas kameralnych przyjęć weselnych. Polecam serdecznie! Cecylia Matysik-Ignyś

Reklama
Oprawa muzyczna ślubu ROMANTIQUE  Legnica - działamy też na terenie Wrocławia
Oprawa muzyczna ślubu ROMANTIQUE
Legnica - działamy też na terenie Wrocławia

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem muzycznym. Naszą przygodę zaczęliśmy już kilka lat temu w kościele p.w. św Trójcy w Legnicy gdzie pod przewodnictwem księdza Tomasza Filipka śpiewaliśmy na ważniejszych uroczystościach takich jak Triduum Paschalne czy Pasterka. Wiele ślubów, w których uczestniczyliśmy oraz pozytywny odbiór ludzi zmotywował nas do tego, by w końcu zająć się tym profesjonalnie.