Zespoły Muzyczne na Wesele Wrocław Wesele i Ślub z weselicho.net

Zespoły Muzyczne na Wesele Wrocław

Uwielbiacie muzykę na żywo? Cenicie sobie mnogość instrumentów? Poszukajcie najlepszego zespołu muzycznego na wesele z Wrocławia i okolicy! Tylko najlepsza muzyka weselna oraz ludzie, którzy poprowadzą Wasze przyjęcie. Biesiada, zespół weselny, a może kwartet smyczkowy? Każda para znajdzie coś, co będzie odpowiednie dla niej samej oraz dla gości weselnych.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo  Kraków - działamy też na terenie Wrocławia
Zespół AMD 6-cio osobowy 100% na żywo
Kraków - działamy też na terenie Wrocławia

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym w składzie 6-cio osobowym GRAMY 100% LIVE (perkusja akustyczna, gitara basowa, gitara elektryczna, skrzypce, akordeon guzikowy, klawisze, saksofon, 3 Vokale męskie, 1 Vokal żeński)

Take Cover! WOLNE TERMINY NA 2024  Katowice - działamy też na terenie Wrocławia
Take Cover! WOLNE TERMINY NA 2024 Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Katowice - działamy też na terenie Wrocławia

Zespół Take Cover! powstał z pasji do muzyki oraz dobrej zabawy.

Gramy w 100% na żywo w 6-cioosobowym składzie. Nasz bogaty repertuar zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Na życzenie zespół może zostać powiększony o saksofon do składu 7 osobowego. Żadnych podkładów i dyskietek.

Zespół OXYGEN  Tarnów Opolski - działamy też na terenie Wrocławia
Zespół OXYGEN Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Tarnów Opolski - działamy też na terenie Wrocławia

OXYGEN to wszechstronny zespół pochodzący z województwa opolskiego, a dokładnie z Tarnowa Opolskiego. Gramy nie tylko w województwie opolskim, ale na terenie całej Polski. Dzięki wrodzonemu talentowi, doświadczeniu oraz wykształceniu muzycznemu z powodzeniem prowadzimy i gramy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe wymagające profesjonalnego zespołu. W repertuarze posiadamy przeboje z różnych gatunków muzycznych oraz sprawdzone hity polskie jak i zagraniczne. Zapraszamy do współpracy!

Reklama
Zespół PoTrzebni Band na żywo!  Trzebnica - działamy też na terenie Wrocławia
Zespół PoTrzebni Band na żywo! Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Trzebnica - działamy też na terenie Wrocławia

PoTrzebni Band to idealny zespół na wesela, prywatne przyjęcia, rodzinne imprezy i imprezy firmowe, który spełni Twoje wszystkie muzyczne oczekiwania. Oferujemy repertuar pełen największych hitów, które Ty i Twoi goście kochacie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o nas.

Coverband ASPIRA - zespół weselny LIVE!  Kępno - działamy też na terenie Wrocławia
Coverband ASPIRA - zespół weselny LIVE!
Kępno - działamy też na terenie Wrocławia

Zespół muzyczny ASPIRA to 6-osobowy coverband na Twoje wesele! Wykonujemy muzykę z gatunków disco, pop, rock, grający polskie i zagraniczne hity weselne i imprezowe. Gramy na żywo, a w składzie zespołu znajdziesz: Ania - wokal damski, trąbka, przeszkadzajki Ania - wokal damski, saksofon, flet Piotrek - wokal męski, klawisze, prowadzenie imprezy Rafał - gitara elektryczna, chórki Mateusz - bas, chórki Michał - perkusja, sampler Gramy w całej Polsce, ale główne regiony to: Wrocław, Opole, Kalisz

PAKODEOS Cover Band  Gliwice - działamy też na terenie Wrocławia
PAKODEOS Cover Band
Gliwice - działamy też na terenie Wrocławia

Oprawa muzyczna, nagłośnienie, oświetlenie oraz prowadzenie / wodzirej na: - wesela - imprezy rodzinne - imprezy firmowe - koncerty

Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service  Łodygowice - działamy też na terenie Wrocławia
Wypożyczanie fortepianów - Pianina Fortepiany Service
Łodygowice - działamy też na terenie Wrocławia

Wyobraź sobie... teraz na Twoim ślubie i weselu zamiast zwykłej orkiestry, może zagrać fortepian! Moja firma zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnych koncertowych fortepiany na śluby i wesela. Do dyspozycji oddajemy trzy fortepiany Steinway & Sons modele A, B i C, fortepian Blüthner.

Reklama
Zespół muzyczny NEXUS-wesela z karaoke  Mosina - działamy też na terenie Wrocławia
Zespół muzyczny NEXUS-wesela z karaoke
Mosina - działamy też na terenie Wrocławia

Muzycy z klasą i doświadczeniem,muzyka polska i zagraniczna,doskonała jakość dźwięku,profesjonalne oświetlenie sceny i sali,wzorowe prowadzenie imprezy.Na życzenie klienta i gości prowadzimy zabawy oczepinowe i nie tylko,poza tym prowadzimy biesiade na żywo przy akompaniamencie gitary i akordeonu w czasie której goście mają okazję pośpiewac oraz karaoke.Skład:3 osoby.

Zespół NOSTRADO / DJ - wodzirej  Katowice - działamy też na terenie Wrocławia
Zespół NOSTRADO / DJ - wodzirej
Katowice - działamy też na terenie Wrocławia

Muzyka porywająca do tańca od pierwszego utworu ! Zawodowi muzycy, świetni wokaliści przeniosą cię w inny świat, humor, zabawa, emocje niezapomniane show !!! Całość dopełnia odpowiednia oprawa Konferansjerska na najwyższym poziomie. Laureaci wielu przeglądów zespołów Coverowych!!! Obszerna znajomość repertuaru w języku polskim oraz angielskim, repertuaru lat 60, 70, 80, 90, a także najnowszych hitów muzyki współczesnej, dostosowywanej do danego występu. GWARANTUJEMY najwyższą jakość ;)

zespół FAKT  Opatów - działamy też na terenie Wrocławia
zespół FAKT
Opatów - działamy też na terenie Wrocławia

Zespół muzyczny F A K T na wesela, bankiety i inne imprezy okolicznościowe.