Videofilmowanie Ślubów i Wesel Wesele i Ślub z weselicho.net

Videofilmowanie Ślubów i Wesel

Przejrzycie ofertę profesjonalnych usługodawców z Waszej okolicy. Pozwólcie sobie na fantastyczną pamiątkę: nieważne, czy chcecie otrzymać długi film z całej imprezy, czy też teledysk ślubny z najważniejszymi momentami tego dnia. Postawcie na profesjonalne videofilmowanie ślubu i wesela. Efekt może Was zachwycić.

Dodaj swoją firmę do katalogu

Adanti Studio film i fotografia ślubna Częstochowa
Adanti Studio film i fotografia ślubna Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Częstochowa

W miesiącach od listopada do kwietnia na każde zlecenie foto+video udzielamy rabatu! Na wesela realizowane w dniach poniedziałek - piątek udzielamy rabatu! Filmy rejestrujemy w technologii Full HD 1920x1080 oraz na życzenie 4K. Do rejestracji dźwięku stosujemy mikrofony o charakterystyce dookólnej lub kierunkowej, dobieranej w zależności od rodzaju i miejsca nagrania. Dla uzyskania lepszej jakości ścieżki muzycznej stosujemy rejestrator dźwięku.

Chris Studio Andrychów
Chris Studio Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Andrychów

Filmowanie oraz fotografia ślubna w pakiecie lub osobno. Działamy w Małopolsce i Śląsku Zapraszamy do Współpracy !!! Chris Studio - Zapisujemy Wasze wspomnienia Film od 2600zł ( dwóch operatorów ) Foto od 1800zł Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdziecie pełną ofertę

STUDIO FOTO-VIDEO BAJA Kościan
STUDIO FOTO-VIDEO BAJA Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Kościan

Każdy z nas marzy, by utrwalić najpiękniejsze chwile swojego życia.... Organizując ślub i wesele czynisz wszystko, aby ta wyjątkowa chwila zyskała odpowiednią oprawę. Skoro sam wiesz, że nawet najdrobniejsze detale mają ogromne znaczenie, zadbaj także o to, aby fotografie i film z tej uroczystości miały równie wyjątkowy charakter.

Reklama
Mediamax Videofilmowanie Fotografia Dron Dębica
Mediamax Videofilmowanie Fotografia Dron Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Dębica

Dwóch operatorów kamer, fotograf, dron,kreatywne filmy ślubne w nowoczesnym wykonaniu,dynamiczny montaż, ujęcia z drona. Niezwykłe ujęcia w jakości 4K z platformy stabilizującej drgania. Dźwięk rejestrowany z wykorzystaniem rekorderów, pozwalający na uzyskanie doskonałego brzmienia.Pracujemy na sprzęcie pozwalającym uzyskać kinowy efekt wizualny, stosowany w wysokobudżetowych produkcjach.

Foto-Wideofilm Warszawa
Foto-Wideofilm Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Warszawa

Wykonujemy wideofilmowanie za 1300 zł. + reportażowe zdjęcia ślubne 650 zł. od błogosławieństwa do końca oczepin ok. 1,00 w nocy. Długość filmu do uzgodnienia. W podanej cenie może być do 4 godzin filmu z napisami, podkładem muzycznym, przejściami między scenami. Fotograf i kamerzysta stanowią zgrany zespół współpracujący ze sobą od kilku lat. Dodatkowy drugi fotograf + 650 zł. lub drugi kamerzysta 650 -1300zł. Plener fotograficzny 650 zł.

Lemonpic Studios  Bielsko-Biała
Lemonpic Studios Ta firma niedawno weryfikowała swoje dane
Bielsko-Biała

LEMONPIC STUDIOS - kreatywne studio filmu ślubnego, to ponad 10 lat doświadczenia na rynku filmów ślubnych. Tworzymy zgrany zespół pasjonatów realizacji filmowej zapewniając profesjonalizm, indywidualne podejście oraz nieograniczone złoża kreatywności dla każdego z naszych klientów.

ProAction Film i Fotografia Nowoczesny Film & Teledysk Ślubny Wrocław
ProAction Film i Fotografia Nowoczesny Film & Teledysk Ślubny
Wrocław

Film ślubny, czy wideoreportaż ślubny? Zdecydowanie bardziej stawiamy na tę drugą opcję. Według nas klasyczny „film z wesela” przez wielu uważany za "3 godzinną drogę przez mękę" lub "niekończącą się opowieść", której nikt nie chce oglądać, szczególnie do końca, to już powiew historii. Wybierając przygotowane przez nas wideo stawiasz przede wszystkim na jakość, ciekawsze ujęcia, doskonalszy montaż oraz to, co najważniejsze – intensywny w doznaniach przekaz, który zachwyci Was i Waszych bliskich.

Reklama
STUDIO FOTO-VIDEO - DRON Tarnobrzeg
STUDIO FOTO-VIDEO - DRON
Tarnobrzeg

Uroczystość ślubna jest niepowtarzalna , pełna uniesień , szczęścia i radości. Od Was zależy komu powierzycie zadanie uwiecznienia pamiątki na całe życie. Profesjonalizm i kilkunastoletnie doświadczenie, wyczucie chwili czyni nasze prace, pracami interesującymi i ciekawymi, a co najważniejsze satysfakcjonującymi dla klienta. Postaramy się dopasować do każdego zadania, jakie przed nami postawicie. Jesteśmy solidni i zawsze szczerze przykładamy się do pracy jaką mamy do wykonania.

Wideomania Rybnik
Wideomania
Rybnik

Szanowni Państwo celem naszej działalności jest upamiętnienie najpiękniejszych i niepowtarzalnych chwil Waszego życia. Każdy film to nowe wyzwanie. Dlatego do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, przemyślany i kreatywny ponieważ dla nas najważniejsze jest zadowolenie Państwa Młodych.

Videofilmowanie Zabrze
Videofilmowanie
Zabrze

Proponuję Państwu utrwalenie wielu niepowtarzalnych chwil. Do każdego filmu podchodzę indywidualnie, jednocześnie dostosowując się do życzeń i wymagań klienta. Specjalizuję się w cyfrowej realizacji i montażu filmów oraz fotografii. Firma istnieje na rynku od 2003 roku dzięki