Jak urozmaicić przyjęcie weselne? Sposoby na niezapomniane atrakcje Wesele i Ślub z weselicho.net

Jak urozmaicić przyjęcie weselne? Sposoby na niezapomniane atrakcje

Jak urozmaicić przyjęcie weselne? Sposoby na niezapomniane atrakcje

Recepta na udane wesele? Zadowoleni goście, zabawa do białego rana i para młoda, spokojna, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Chcecie zaskoczyć swoich gości - znajomych, rodzinę, przyjaciół? Marzycie, by każdy z gości, bez wyjątku, poczuł się dopieszczony? Chcecie, aby atrakcje były także formą podziękowania dla gości? Szukacie czegoś, co odróżni wasze wesele od innych przyjęć i sprawi, że zostanie ono zapamiętane na długo? Oto pomysły na atracje weselne, które zachwycą gości i parę młodą.

Fotobudka

Lubicie szalone i nietypowe fotografie z różnych uroczystości? Fotobudka sprawdzi się świetnie, nawet jeśli na swoim ślubie i weselu będziecie mieć profesjonalnego fotografa. To jedna z najpopularniejszych atrakcji ostatnich lat i sposób na zaangażowanie gości. Nie musicie jednak wydawać pieniędzy, by urządzić wyjątkowe miejsce do zdjęć. Wystarczy kolorowe tło i kilka śmiesznych gadżetów. Jeśli chcecie, by zaproszeni wklejali zdjęcia do księgi gości lub mieli możliwość zabrania zdjęcia ze sobą, zainwestujcie w aparat polaroid. Poszukujecie jeszcze bardziej wyszukanej pamiątki? Postawcie na gotową fotobudkę, obsługiwaną przez specjalistów. Najnowszy hitem jest budka, która zamiast zdjęć wykonuje video slow motion.

Kolorowe drinki na weselu

Oryginalne atrakcje weselne? Drink Bar!Nie wszyscy goście gustują w ciężkich alkoholach, dlatego alternatywą mogą być kolorowe drinki, dostępne także w wersji bezalkoholowej, przygotowane przez profesjonalnych barmanów. Przyozdobione świeżymi owocami lub podawane z suchym lodem drinki cieszą się na przyjęciach weselnych dużym zainteresowaniem. Dodatkowo, profesjonaliści zapewnią także atrakcje, takie jak pokaz barmański w rytm muzyki, podczas którego goście będą mogli np. pożonglować butelkami i spróbować ciekawych, nietypowych trunków.

Zimne ognie

Zimne ognie to atrakcja dobrze znana, ale nie oklepana. Są niedrogie, ale bardzo efektowne. Ich zaletą jest wysoki poziom bezpieczeństwa, mogą być stosowane także wewnątrz. Jeśli nawet zaplanowaliście zdjęcie z zimnymi ogniami na dworze, ale akurat się rozpadało, nie ma problemu. Gości z zimnymi ogniami możecie ustawić w holu lub nawet na sali, jeśli jest taka możliwość.

Animator na wesele

Nie wyobrażacie sobie przyjęcia bez dzieci ale macie obawy, jak będą się zachowywać i czy nie będą przeszkadzać? Martwicie się, że rodzice dzieci zamiast się bawić i tańczyć, będą musieli biegać za swoimi pociechami? W takim wypadku warto pomyśleć o zatrudnieniu animatora dla dzieci, który zaopiekuje się nimi, a dzieci zamiast bawić się same będą bezpieczne pod okiem dorosłej osoby. Mali goście mogą dodać przyjęciu magii i bajkowości, a w kościele pięknie ubrane dziewczynki czy chłopcy mogą zanieść do ołtarza pudełko na obrączki.

Aby goście dobrze się bawili, warto zapewnić dodatkowe atrakcje na wesele. Goście, którzy nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w tańcach, zapewne chętnie zaangażują się w zabawy i inne atrakcje, które umilą im czas i sprawią, że nie poczują się pominięci. Atrakcje ślubne i weselne mogą być także formą integracji gości, którzy nie znali się przed przyjęciem. Wybór jest nieograniczony! Pamiętajcie jednak, by nie przedobrzyć. Niespodzianka na weselu to miły akcent. Tańce, rozmowa, degustacja - są jednak równie ważne jak zapewnione przez was atrakcje.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Co, oprócz zdjęć, może zaoferować dobry fotograf ślubny?
Co, oprócz zdjęć, może zaoferować dobry fotograf ślubny?
Najlepszy prezent dla mężczyzn – co podarować przyszłemu mężowi z okazji ślubu?
Najlepszy prezent dla mężczyzn – co podarować przyszłemu mężowi z okazji ślubu?
Top 5: Prezenty na ślub z personalizacją - zaskocz nowożeńców!
Top 5: Prezenty na ślub z personalizacją - zaskocz nowożeńców!
Reklama: