Jaka biżuteria dla Panny Młodej - ze srebra czy złota? Wesele i Ślub z weselicho.net

Jaka biżuteria dla Panny Młodej - ze srebra czy złota?

Jaka biżuteria dla Panny Młodej - ze srebra czy złota?

O wyglądzie Panny Młodej, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie decyduje suknia ślubna. Stylizację tworzą szczegóły, które muszą ze sobą doskonale współgrać. Przeczytaj i zobacz, jaką biżuterię – srebrną czy złotą, powinnaś wybrać.

Biżuteria srebrna czy złota – od czego zależy wybór?

Wiele przyszłych Panien Młodych zastanawia się, czy ślubną stylizację powinna uzupełnić biżuteria srebrna czy złota. Wybór nigdy nie jest jednoznaczny – zależy bowiem od stylistyki i sposobu wykończenia sukni, koloru włosów i typu urody. Zgodnie z powyższymi, biżuteria ze srebra będzie odpowiednia, jeśli zdecydujesz się na suknię śnieżnobiałą, zdobioną elementami srebrnymi, szklanymi lub białymi perłami. Dodatki w takim odcieniu powinny wybrać także brunetki i szatynki oraz panie, które zwracają uwagę chłodnym typem urody. Co ciekawe, ze srebrnej biżuterii nie musisz rezygnować nawet wówczas, gdy wybierzesz stylizację ślubną boho. Decyduje o tym różnorodność projektów, dostępnych w ofercie dobrych internetowych sklepów jubilerskich.

Kiedy powinnaś wybrać złotą biżuterię ślubną? Takie ozdoby będą pięknie współgrały z kreacją w odcieniu beżu i pudrowego różu lub zdobioną kolorowymi kamieniami. Srebrną biżuterię pozłacaną powinny wybierać blondynki i panie o ciepłym typie urody, co ciekawe – również brunetki i szatynki.


Dodatki na ślub cywilny – czy biżuteria ze srebra będzie odpowiednia?

Obecnie wiele par decyduje się wyłącznie na ślub cywilny. W takiej sytuacji przyszłe Panny Młode zastanawiają się, na jak bardzo okazałą kreację mogą sobie pozwolić. Styliści ślubni przekonują, że uroczystość zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego wcale nie musi być mniej wystawna niż uroczystość w świątyni, a Panna Młoda powinna z taką samą troską zadbać o szczegóły stylizacji. Biżuterię należy zatem dopasować zarówno do koloru włosów i typu urody, jak i kolorystyki i charakteru wybranego na tę okazję zestawu. Jego podstawę tym razem może stanowić suknia, garnitur damski lub kombinezon.

Biżuteria dla Panny Młodej – jakie dodatki warto wybrać?

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na biżuterię ze srebra czy biżuterię ze złota, musisz dobrze przemyśleć ilość dodatków, które ostatecznie uzupełnią kreację. Niektóre Panny Młode stawiają wyłącznie na efektowną kolię i np. srebrne kolczyki ślubne, inne – decydują się na subtelny złoty komplet, obejmujący dekorację uszu, szyi i nadgarstka. W tym dniu nie warto sięgać po pierścionek – dłonie powinny bowiem zdobić wyłącznie pierścionek zaręczynowy i obrączka.

Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

Jak wybierać garnitury do ślubu? Poznaj nasze porady!
Jak wybierać garnitury do ślubu? Poznaj nasze porady!
Reklama: