Najważniejsze dodatki ślubne panny młodej, czyli jaką bieliznę wybrać? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Najważniejsze dodatki ślubne panny młodej, czyli jaką bieliznę wybrać?

Najważniejsze dodatki ślubne panny młodej, czyli jaką bieliznę wybrać?
Średnio 4.67 na 3 głosów

Myśląc o ślubnej stylizacji panny młodej, zazwyczaj skupiamy się na tych elementach, które są widoczne na zewnątrz. Suknia ślubna, buty, biżuteria i welon tworzą kompletny ślubny look, który pozwala wyróżnić pannę młodą na tle gości oraz skupia na niej całą uwagę. Ślubna stylizacja nie może obyć się jednak bez jeszcze jednego, arcyważnego elementu – stanowią go dodatki ślubne panny młodej pod postacią bielizny. Jej wybór jest na tyle istotny, że warto poświęcić mu równie dużo uwagi, co poszukiwaniu idealnej ślubnej kreacji.

Jakie cechy powinna posiadać idealna bielizna ślubna?

Bielizna mimo, że zupełnie niewidoczna na zewnątrz, pełni bardzo istotną rolę w każdej stylizacji. Prawidłowo dobrana zapewnia komfort noszenia przez cały dzień, koryguje pewne mankamenty sylwetki oraz gwarantuje swobodę ruchów. Dodatki ślubne panny młodej w postaci bielizny sprawiają, że czujemy się pewnie i wyjątkowo, dodają nam pewności siebie oraz podnoszą poczucie własnej atrakcyjności. Idealna bielizna ślubna musi być prawidłowo dobrana do fasonu sukni ślubnej oraz być we właściwym rozmiarze, dopasowanym do potrzeb konkretnej sylwetki.

W sprzedaży dostępny jest bardzo szeroki wybór ślubnej bielizny, wśród której każda panna młoda z pewnością znajdzie dodatki idealnie dopasowane do swoich potrzeb i poczucia estetyki. Wybierając bieliznę należy pamiętać, że powinna być ona całkowicie niewidoczna na zewnątrz. Jeśli wybrana kreacja ślubna posiada odkryte plecy, warto postawić na biustonosze z zapięciem na brzuchu lub specjalne modele podtrzymujące biust, bez ramiączek i zapięcia. Do kreacji z odsłoniętymi ramionami wybierajmy natomiast bieliznę bez ramiączek, a do sukien ślubnych z głębokim dekoltem, odpowiednio wycięte biustonosze. Możemy także zrezygnować ze stanika w sytuacji, kiedy suknia ślubna posiada wszyte miseczki podtrzymujące biust, a my czujemy się w niej pewnie i komfortowo.

Pozostałe dodatki ślubne panny młodej – czy warto zainwestować w podwiązkę?

Oprócz standardowej bielizny ślubnej, sporo panien młodych decyduje się na założenie w dniu swojego ślubu i wesela podwiązki. Ten dodatek nie pełni żadnej praktycznej funkcji. Jest natomiast bardzo znaczący z symbolicznego punktu widzenia. W tradycji i kulturze podwiązka ma gwarantować obfitość, płodność oraz pomyślność na nowej drodze życia. Powinna być założona na lewą nogę i noszona aż do nocy poślubnej. Obecnie te tradycyjne dodatki ślubne panny młodej najczęściej występują w białej kolorystyce, idealnie dopasowanej do pozostałej bielizny, aczkolwiek nie brakuje także kobiet, które wybierają podwiązki błękitne, które mają dodatkowo przynosić im szczęście.

Czy podwiązka ślubna jest obowiązkowym dodatkiem ślubnym panny młodej? Oczywiście nie – każda przyszła panna młoda może sama zdecydować, czy chce mieć ją na sobie w dniu swojego ślubu i wesela, czy raczej preferuje z niej zrezygnować. Nie ulega jednak wątpliwości, że podwiązka jest niezwykle kobiecym i subtelnym dodatkiem, który może podnieść walory estetyczne ślubnej stylizacji oraz w dyskretny sposób podkreślić jej sensualny charakter.

Dodatki ślubne dla panny młodej znajdziesz w sklepie ślubnym Weselezklasa.pl - pod adresem: https://produkty.weselezklasa.pl/kategoria/3/dodatki-slubne-panny-mlodej/

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane