Prezent na ślub od świadkowej – kilka pomysłów na kreatywny i praktyczny prezent ślubny Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Trzy pytania, które warto zadać sobie przed zakupem obrączek ślubnych
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Prezent na ślub od świadkowej – kilka pomysłów na kreatywny i praktyczny prezent ślubny

Prezent na ślub od świadkowej – kilka pomysłów na kreatywny i praktyczny prezent ślubny
Średnio 4.50 na 2 głosów

Gdy dostajemy propozycję zostania świadkową lub świadkiem na ślubie często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak duża czeka nas rola. Oprócz ciągłej gotowości do pomocy pannie młodej lub panu młodemu świadek bądź świadkowa zazwyczaj dużo czasu poświęca wyborowi odpowiedniego prezentu dla pary młodej. Chcąc wręczyć najbardziej wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju prezent ślubny, warto zwrócić uwagę na niepowtarzalne upominki personalizowane.

Prezent ślubny od świadkowej – spersonalizowany kubek

Świadkowa zazwyczaj bardzo dobrze zna przyszłą Pannę Młodą. Jest to przewaga, która ułatwia wybór idealnego prezentu. Jak zaskoczyć Państwa Młodych kreatywnym pomysłem na prezent ślubny? Wystarczy pamiętać o jego spersonalizowaniu! Każdy z pewnością ucieszyłby się z upominku, który został stworzony specjalnie z myślą o nim samym. Pamiętajmy, że w sklepach znajdziemy masę jednakowych, seryjnie produkowanych upominków, które może mieć każdy i które nie różnią się między sobą niczym specjalnym. Możemy zatem kupić jeden z wielu takich samych kubków albo umieścić na nim wyjątkowy napis bądź grafikę bliską sercu Panny Młodej, albo taką, która z pewnością rozbawi Pana Młodego.

Pomysłowe prezenty na ślub w zasięgu Twojej ręki!

Jeśli zależy nam na tym, aby zaskoczyć osobę obdarowywaną, szczególnie w dniu jej ślubu, powinniśmy chwilę zastanowić się nad tym, z czym tak naprawdę nam się ona kojarzy, co lubi robić, jeść, pić. Jeśli zależy nam na kreatywnym, ale i praktycznym prezencie ślubnym, to najpewniej zdecydujemy się na porcelanową zastawę stołową. Naniesienie na nią sentencji i grafik nie powinno stanowić większego problemu, a efekt na pewno wywoła uśmiech na twarzy Państwa Młodych. Znajomość przyzwyczajeń i małych rytuałów obdarowanych z pewnością ułatwi wybór spersonalizowanego napisu. Gdy wiemy, że dana osoba nie umie rozpocząć dnia bez kawy, co o w waszym gronie znajomych stanowi pole do przyjacielskich żartów, to być może warto kupić dobrej jakości ręcznie zdobiony kubek z napisem ‘’wiaderko na kawę’’. Jeśli natomiast dana osoba jest prawdziwym owsiankożercą, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić miskę z nawiązującym do tego faktu tekstem. Nawiązując do sposobu bycia danej osoby, pokazujemy, że dobrze ją znamy i rozumiemy, dodatkowo wręczając jej praktyczny upominek, który na pewno się przyda.

Prezent ślubny – pamiątkowa porcelana z datą ślubu

Jeśli natomiast jako świadkowa lub świadek wolimy, aby nasz prezent ślubny nawiązywał do tego wyjątkowego dnia, to możemy na wybranych elementach zastawy umieścić tekst w stylu ‘’małżeństwo idealne’’ z datą ślubu, imiona Pary Młodej, albo nowe nazwisko, które przyjęła Panna Młoda. Ciekawym pomysłem na napis jest również "Pan i Pani (nazwisko)". Taki prezent stanie się miłą pamiątką, która niejednokrotnie uratuje zapominalskich przed przeoczeniem daty rocznicy!

Artykuł powstał we współpracy z nadzwyczanie.pl

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama:

Najczęściej czytane