XVII edycja Targów Ślubnych - Wielka Poznańska Gala Ślubna Wesele i Ślub z weselicho.net

XVII edycja Targów Ślubnych - Wielka Poznańska Gala Ślubna

XVII edycja Targów Ślubnych - Wielka Poznańska Gala Ślubna

Kochani!
z jeszcze większą przyjemnością niż zazwyczaj, bo po przymusowej przerwie związanej z pandemią Covid- 19, chcielibyśmy zaprosić Was na wielkie Święto wszystkich Narzeczonych - XVII edycję Targów Ślubnych –

Wielką Poznańską Galę Ślubną,
która odbędzie się w niedzielę, 8 stycznia 2023 roku
na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie nr 3!

Zwiedzaj i poznawaj! Porównuj i decyduj! Rezerwuj i zamawiaj! U nas masz w czym wybierać i z całą pewnością znajdujesz coś dla siebie! Wielka Poznańska Gala Ślubna tradycyjnie już zainauguruje sezon ślubny w Poznaniu i Wielkopolsce. Organizowana od 2005 roku gala ślubna jest największą imprezą branży ślubnej w Wielkopolsce.

Dlaczego WARTO nas odwiedzać?

To proste! Bo nasze Targi ułatwiają życie! U nas macie dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz możesz poznać godnych zaufania Usługodawców i Sprzedawców! Ponadto oszczędzacie czas i pieniądze – tylko na naszych targach zamawiacie najczęściej okazjonalnym, targowym rabatem, a ponieważ wszystko jest pod jednym dachem, to wydajecie mniej na telefony i transport (nie musicie odwiedzić setki miejsc). Dodatkowo tylko u nas największa szansa na wolne terminy, bo to właśnie my zaczynamy ślubny sezon!

Klasyczne targi ślubne są przeciwieństwem do Internetu, w którym łatwo można pogubić się w gąszczu trudnych do weryfikacji ofert, i znaleźć to, co może spełnić nasze oczekiwania. Tutaj osobiście sprawdzicie wszystkie oferty – zobaczycie, posłuchacie, dotkniecie, powąchacie i posmakujecie, a więc skorzystacie ze wszystkich zmysłów by dokonać odpowiedniego wyboru. Na bieżąco – poznacie świeże i aktualne oferty firm z branży ślubnej. Zwiedzicie stoiska bez pośpiechu – cały dzień na spokojne podejmowanie decyzji.

Sercem imprezy będzie Scena, na której w czasie trwania Targów odbywają się widowiskowe pokazy mody ślubnej i bielizny, niepowtarzalne pokazy sceniczne, występy profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych, a także prezentacje możliwości mistrzów tanecznych. Warto przyjść z rodzicami, przyjaciółmi i znajomymi, gdyż łatwiej się naradzić i podjąć decyzję, a ponadto zwiększyć możliwość wygranej w szeregu konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy osoby nie tylko z Poznania i całej Wielkopolski, ale również z pobliskich województw, ponieważ wielu naszych Wystawców posiada ofertę skierowaną dla wszystkich. Targi to bogactwo doznań i emocji. Takie otoczenie sprawia, że wiele par szybko zaczyna odczuwać wyjątkową, przedślubną atmosferę! Bilety dostępne on-line na www-targi-slubne.pl oraz na miejscu w Kasach w dniu Imprezy! (cena biletu 30 zł, dzieci do lat 10 wstęp wolny) Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hol Główny i Pawilon 3 (wejście od ul. Roosevelta – szklany budynek vis a vis Mostu Dworcowego) Przybywajcie! Serdecznie Zapraszamy! Czekamy na Was 8go stycznia!

Organizatorzy

Tak było podczas poprzedniej edycji:


Udostępnij:

Komentarze

Średnio 4.50 na 2 głosów

Czytaj również

XVIII Wielka Poznańska Gala Ślubna
XVIII Wielka Poznańska Gala Ślubna
Reklama: