Zegarek Daniel Wellington - idealny dodatek do garnituru Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Zegarek Daniel Wellington - idealny dodatek do garnituru

Zegarek Daniel Wellington - idealny dodatek do garnituru
Średnio 4.40 na 5 głosów

Wśród wielu rzeczy, które koniecznie trzeba załatwić przed ślubem jest znalezienie odpowiedniego stroju. Panny młode godzinami przeszukują internet w poszukiwaniu wymarzonej sukienki, niemniej jednak panowie też nie próżnują. Warto jednak pamiętać, że poza garniturem ważne są również dodatki, w tym odpowiednio dobrany zegarek.

Wybierając zegarek na uroczystość zaślubin należy pamiętać, by szukać modelu, który będzie można wykorzystywać również w pracy. Dobrze jest wybrać model uniwersalny, który później będzie dobrze wyglądał w zestawieniu z odzieżą noszoną na co dzień. Sprawa jest w miarę prosta jeśli pan młody do pracy chodzi w garniturze, o wiele trudniej wybrać zegarek, który będzie pasował też do stroju sportowego lub ubrania roboczego. Jak się jednak okazuje nie jest to niemożliwe.

Doskonałym przykładem uniwersalnego zegarka są czasomierze marki Daniel Wellington. Ich cechą charakterystyczną jest prosty i elegancki design. Koperta zegarka jest płaska, a tarcza jednobarwna z delikatnymi markerami lub cyframi rzymskimi bądź arabskimi (zależnie od modelu). Sam zegarek ma bardzo uniwersalną formę, a szczególny wygląd nadaje mu dobrany odpowiednio pasek. Każdy posiadacz zegarka może dokupić wiele różnych pasków, które sprawią, że sam czasomierz będzie co chwila wyglądał inaczej. Tym samym do ślubnego garnituru najlepiej będzie pasował zegarek ze skórzanym paskiem w kolorze czarnym bądź brązowym, zaś na co dzień sprawdzą się barwne paski nylonowe.

Dodatkowym atutem zegarków Daniela Wellingtona jest ich niewygórowana cena. Założyciel firmy już na początku postawił sobie za cel stworzenie zegarków dobrej jakości, bez dodatkowych funkcji, ale za to bardzo uniwersalnych i dostępnych dla każdego (więcej o historii marki na stronie http://www.czaszegarkow.pl/blog/daniel-wellington-historia-jak-z-bajki/). Te wszystkie cechy doskonale sprawdzają się w przypadku zegarka dla pana młodego, który chce z niego korzystać nie tylko w dniu ślubu, ale też w pracy czy podczas rodzinnie spędzanego czasu.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: