Polskie

Jedzie pociąg z daleka

Jedzie pociąg z daleka - tekst piosenki

Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie, liczyć chmury
Gołym i wesołym być
Nic nie robić, mieć nałogi
Bumelować gdzie się da
Leniuchować, świat całować
Dobry Panie pozwól nam
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy (2x)
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie, liczyć chmury
Gołym i wesołym być
A prywatnie być blondynem
Mieć na głowie włosów las
I na łóżku z baldachimem
Robić coś nie jeden raz
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy (2x)
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Być ponadto co nas boli
Co ośmiesza tylko nas
Wypić z wrogiem beczkę soli
Dobry Panie pozwól nam
Nie oglądać wiadomości
Paru gościom krzyknąć "pass"
Złotej rybce ogryźć ości
Za to co przyniosła nam
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy (2x)
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Nie nie nie nie nie
Byle nie do Warszawy (2x)
Stwórz własny śpiewnik

Zapisuj ulubione utwory, ustalaj ich kolejność i wygeneruj gotowy plik PDF do druku jako broszurę A5 na Twoje wesele!

Mój śpiewnik

Zapisuj ulubione piosenki i stwórz własny śpiewnik.

Zaloguj się, aby zapisywać piosenki
Zaloguj się
Informacje o utworze
Tytuł Jedzie pociąg z daleka
Artysta
Język Polski
Polubienia 42
Wyświetleń 11735
Dodał piotriemilka