Biesiadne

Czarne oczy

Czarne oczy - tekst piosenki

Gdybym miał gitarę
To bym na niej grał
Opowiedziałbym o swej miłości
Którą przeżyłem sam .
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

A wszystko te czarne oczy
Gdybym ja je miał
Za te czarne, cudne oczęta
Serce, dusze bym dał.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Fajki ja nie palę
Wódki nie piję,
Ale z żalu, z żalu wielkiego
Ledwie co żyję.
A wszystko te czarne oczy ...
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

Ludzie mówią głupi,
Po coś ty ją brał
Po coś to dziewczę czarne, figlarne
Mocno pokochał.
Skopiowano z https://weselicho.net/spiewnik-weselny

A wszystko te czarne oczy...
Stwórz własny śpiewnik

Zapisuj ulubione utwory, ustalaj ich kolejność i wygeneruj gotowy plik PDF do druku jako broszurę A5 na Twoje wesele!

Mój śpiewnik

Zapisuj ulubione piosenki i stwórz własny śpiewnik.

Zaloguj się, aby zapisywać piosenki
Zaloguj się
Informacje o utworze
Tytuł Czarne oczy
Artysta
Język Polski
Polubienia 28
Wyświetleń 3493
Dodał jadzia_99