7 najpopularniejszych prezentów na święta dla dzieci Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?

7 najpopularniejszych prezentów na święta dla dzieci

7 najpopularniejszych prezentów na święta dla dzieci
Średnio 4.88 na 8 głosów

Prezenty kolorowe, upominki w postaci zabawek, pamiątki, a może gotówka… - słowa te przeplatają się w głowach osób, które przygotowują się do wzięcia udziału w rodzinnym świętowaniu Bożego Narodzenia. Przecież nie tylko istotne jest to, jakie potrawy zostaną przyrządzone, jaki strój dopasowany, ale dużą wagę przykłada się do tego, jaki prezent na święta dla dzieci będzie tym, który idealnie przypadnie do gusty maluchowi.

1. Poduszka spersonalizowana z nadrukiem na pierwsze święta


Poduszka z nadrukiem / źródło: Murrano.pl

Poduszka z bawełnianą poszewką wybraną specjalnie dla dziecka to z pewnością trafiony prezent na święta dla dzieci. Okolicznościowy podarek będzie miłą pamiątką rodzinnych, magicznych świąt. Poszewkę możesz spokojnie prać i prasować bez obaw o zniszczenie pamiątki.

2. Grawerowany album na zdjęcia

Album na zdjęcia / źródło: Murrano.pl

Album na zdjęcia z piękną okładką ozdobioną grawerowaną dedykacją będzie prezentem, który pomieści wszystkie fotografie z pierwszych lat życia dziecka. Wybierz album na zdjęcia z wyjątkową okładką, jeśli pragniesz, aby Twój upominek był oryginalnym darem.

3. Szklany słoik z wygrawerowanym tekstem specjalnie na Boże Narodzenie


Słoik na ciastka / źródło: Murrano.pl 

Co dzieci kochają najbardziej? Słodycze! Wybierz słoik z oryginalnym, wygrawerowanym tekstem jako prezent na święta dla dziecka. Uzupełnij słoik słodyczami, które uwielbia dziecko i uczyń to Boże Narodzenie czasem beztroski.

4. Złoty łańcuszek z piękną zawieszką


Komplet złotej biżuterii dla dzieci / źródło: Murrano.pl 

Piękna złota biżuteria dla dzieci dostępna jest w sklepie internetowym Murrano w postaci ogromnych zbiorów wyrobów jubilerskich przygotowanych z myślą o najmłodszych użytkownikach. Dopasuj długość łańcuszka i wzór wyjątkowej, złotej zawieszki do malucha.

5. Świąteczny kubek ceramiczny


Świąteczny kubek ceramiczny / źródło: Murrano.pl 

Gadżety świąteczne wciąż nie tracą z popularności w czasie Bożego Narodzenia. Oryginalne czerwone kubki ceramiczne z okolicznościowym wzorem osiągają najwyższe wyniki sprzedaży. Każdy pragnie posiadać upominek przygotowany specjalnie dla niego! Pyszna gorąca czekolada pita z kubka podpisanego własnym imieniem będzie smakowała wiele lepiej niż nawet w najdroższej kawiarni!

6. Złota bransoletka dla dziecka


Grawerowana złota bransoletka dla dziewczynki/ źródło: Murrano.pl 

Złota bransoletka jest upominkiem dla dziewczynki, która lubi kobiece dodatki. Ten cenny upominek nie straci swojej wartości wraz z upływem lat. Wybrana ozdoba to prezent na całe życie obdarowanej osoby. Wybierz złotą bransoletkę z imieniem dziewczynki wygrawerowanym na zawieszce i zobacz, jaką radością zaowocuje wręczenie tak wspaniałego prezentu na święta

7. Zestaw grawerowanych sztućców dla dzieci


Zestaw spersonalizowanych sztućców dla dzieci / źródło: Murrano.pl 

Któż dawniej mógł marzyć, aby mieć własny zestaw akcesoriów do jedzenia i picia? Ach, to niespełnione marzenie wielu wcześniejszych pokoleń! Zestaw spersonalizowanych sztućców składa się z łyżki, widelca, noża i łyżeczki. Na każdym narzędziu grawerujemy imię malucha, któremu taki prezent zostanie ofiarowany. Dodatkowo, nasze sztućce przyozdobione są wypukłymi, przyjemnymi dla oka dziecka postaciami, znanymi z popularnych bajek i baśni. Wspaniale dopasowany rozmiar tych wyjątkowych narzędzi ułatwi trudną naukę posługiwania się przedmiotami. Umiejętność precyzyjnego używania przedmiotów, a także kontakt z literami będą tym, co ułatwi maluchowi przyszłą pracę na lekcjach kaligrafii.


Najlepszy spersonalizowany i wzbogacony dedykacją prezent na święta dla dzieci znajdziesz jedynie w sklepie internetowym Murrano!

Udostępnij:

Komentarze

~Ola - Super!
2019-11-29 09:31:14

Czytaj również

Reklama: