Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Dzieci i Rodzina

7 najpopularniejszych prezentów na święta dla dzieci

Prezenty kolorowe, upominki w postaci zabawek, pamiątki, a może gotówka… - słowa te przeplatają się w głowach osób, które przygotowują się do wzięcia udziału w rodzinnym świętowaniu Bożego Narodzenia. Przecież nie tylko istotne jest to, jakie potrawy zostaną przyrządzone, jaki strój dopasowany, ale dużą wagę przykłada się do tego, jaki prezent na święta dla dzieci będzie tym, który idealnie przypadnie do gusty maluchowi.

Dlaczego warto dawać prezenty na Boże Narodzenie?

Prezenty kojarzą nam się często jako coś przyjemnego i fajnego. Jednak w okresie przedświątecznym bardzo często budzą frustrację. Po co właściwie kupujemy innym podarunki z okazji świąt Bożego Narodzenia?

Dzieci a oszczędzanie

Nowe klocki lego, najnowszy model lalki Barbie czy gra planszowa. Znasz te wydatki? Myślę, że brzmi to dość znajomo. Mówi się, że w dzieci trzeba inwestować i nie należy oszczędzać, ale nie można też doprowadzić do sytuacji, w której domowy budżet na tym by ucierpiał.

Pierwszy rower dla dziecka - jak wybrać?

Pierwszy rower dla dziecka możesz zakupić dla zaledwie półtorarocznego malucha, który stawia już swoje pierwsze kroki, rozwijając koordynację ruchową. Zanim wyobrazisz sobie pociechę mknącą niczym wiatr na dwukołowym rowerku na wycieczce, czekają Cię etapy nauki jazdy dziecka na prostszych rowerkach dziecięcych. Jak wybrać pierwszy rower dla dziecka?
Reklama: