Co powinna zapewniać sala bankietowa przy organizacji wesela? Wesele i Ślub z weselicho.net

  • Sesja ślubna - niebanalne pomysły
  • 64 najlepsze piosenki na pierwszy taniec
  • Kto powinien wybrać pierścionek zaręczynowy?
  • Zespół na wesele - trudny wybór ?
  • Świadkowie na ślubie. Jak ich wybrać?

Co powinna zapewniać sala bankietowa przy organizacji wesela?

Co powinna zapewniać sala bankietowa przy organizacji wesela?
Średnio 4.67 na 3 głosów

Wiele młodych par poświęca dużo czasu na organizację jakże ważnego wydarzenia – dnia ślubu i wesela. Nie szczędzi czasu i środków, wybierając, między innymi, idealną salę weselną.

Sale bankietowe różnią się standardem, dlatego też przyszłe pary młode powinny sprecyzować swoje wymagania, zanim przystąpią do poszukiwań. Sprawdźmy, co powinna zapewniać sala bankietowa, by zagwarantować organizację wymarzonego wesela?

Podstawowe wyposażenie

Wiele sal weselnych jest w stanie zaproponować parom młodym kompleksową ofertę. Minęły czasy, kiedy pary wynajmowały na przyjęcie np. remizę i wszystkim zajmowały się same – począwszy od dekoracji, poprzez wynajem szkła i zastawy stołowej, aż po jedzenie. Większość młodych woli te zadania pozostawić w rękach właścicieli i pracowników sal bankietowych i nie martwić się szczegółami.

Elementarnym wyposażeniem sali weselnej są stoły i krzesła. Stoły mogą być kwadratowe lub okrągłe. Do tego zwykle można liczyć na duże komody czy dodatkowe stoły służące do przygotowania kącika kawowego, baru czy stołu wiejskiego.

Sala musi mieć własną zastawę stołową, na której będzie serwować posiłki gościom weselnym. To absolutna podstawa wyposażenia takich lokali.

Czy jedzenie jest w cenie?

Sale do wynajęcia dostosowują obecnie obsługę wesel i przyjęć do potrzeb gości. Na przykład sala bankietowa w Piasecznie, która organizuje różne imprezy, w tym wesela, proponuje jednocześnie zróżnicowane menu weselne. Z reguły młodzi mogą ustalić własny jadłospis dla swoich gości lub skorzystać z kilku wariantów menu oferowanego przez lokal. Na przykład sala - https://www.desilva.pl/piaseczno/bankiety_i_przyjeciaprzygotowała wygodne pakiety weselne z różnymi propozycjami bogatego menu, które uwzględnia zakąski zimne, 4 dania gorące, desery i świeże owoce, a do tego napoje bezalkoholowe zimne i gorące serwowane bez ograniczeń.

Co jeszcze powinna zapewniać sala weselna?

Wiemy już, że meble, zastawa stołowa i jedzenie to podstawa oferty weselnej sal bankietowych. Niektórzy właściciele takich obiektów robią jednak dla młodych par znacznie więcej. Organizują powitanie chlebem i solą, toast winem musującym czy też bezpłatnie oddają do dyspozycji świeżo upieczonych małżonków apartament w hotelu. Bezpłatny parking i możliwość korzystania z parkietu tanecznego to kolejne ważne elementy oferty. Walorem danego miejsca może być przygotowanie, za dodatkową opłatą, tortu weselnego, dekoracji z żywych kwiatów czy stołu wiejskiego. Za wyborem konkretnej sali przemawiać też może fachowa obsługa kelnerska, jaką dysponować może wiele miejsc, niezależnie od tego, czy będzie to sala bankietowa w Piasecznie, Warszawie czy Poznaniu.

Udostępnij:

Komentarze

Czytaj również

Reklama: